Nové 3D Blu-ray přehrávače Samsung vidí svět trojrozměrně

Nové 3D Blu-ray přehrávače Samsung vidí svět trojrozměrně

Společnost Samsung Electronics Co.,Ltd., přední hráč na trhu a uznávaný inovátor v oblasti spotřební elektroniky, představila svou novou kolekci 3D Blu-ray přehrávačů Samsung. Vlajkovou lodí se stal model Samsung BD-C8900, který kromě svých technických možností zaujme stylovým designem a vestavěným 500GB harddiskem. Model Samsung BD-C6800 nabízí vysokou kvalitu zvuku ve formátu 7.1., velmi dobrým poměrem cena/výkon se může pochlubit přehrávač Samsung BD-C5900. Všechny modely plně podporují službu Internet@TV, což umožňuje například přístup ke službám typu YouTube, Twitter nebo eBay.

Mezi dalšími funkcemi nových přehrávačů je potřeba zmínit podporu Wi-Fia DVB-T2 tuner, který vám umožní sledovat televizi ve vysokém rozlišení, nebo široké spektrum podporovaných formátů – DivX, HD-JPEG, MKV a dalších.

Vysoká kapacita disku ve stylovém provedení: Samsung BD-C8900

Nový Samsung BD-C8900 díky rozšířenému přístupu doplňuje vrcholný 3D zážitek v domácím prostředí o kvalitu 3D obrazu v rozlišení Full HD 1080p.Samsung BD-C8900 je vybaven digitálními tunery pro příjem vysílání ve formátech DVB-T/C a dokáže nahrát až 120 hodin digitálního vysílání v HD rozlišení bez ztráty jedinečné kvality obrazu.Samsung BD-C8900 slouží jako centrum domácí zábavy a umožňuje uživatelům shromažďovat všechny soubory digitálních médií do jednoho zařízení s pevným diskem o kapacitě 500GB. Pomocí bezdrátové technologie AllShare nebo připojení přes rozhraní USB 2.0 umožňuje snadnější sdílení obsahu s jinými zařízeními a jeho součástí je bezdrátový LAN adaptér pro přístup ke službě Samsung Apps.

Doporučená cena je 15 990,- Kč včetně DPH.

Štíhlý design a rychlý procesor pro maximální pohodlí:

Samsung BD-C6800

Každý uživatel, který preferuje vysoký výkon v kombinaci s precizním designem, by si neměl nechat ujít model Samsung BD-C6800. Samozřejmostí je plná podpora 3D i plný zážitek ze zvuku ve formátu 7.1.

To vše se skrývá v minimalistickém designu. Přední panel neobsahuje nadbytečné prvky. Přehrávač působí jednoduchým, čistým dojmem a snadno tak zapadne do moderního interiéru. Ideální je pro kombinaci s recieverem Samsung HW-C700.

Doporučená cena je 6 990,- Kč včetně DPH.

Cenově dostupný Blu-ray s podporou 3D:Samsung BD-C5900

Model Samsung BD-C5900 ocení především ti, kteří si chtějí užívat 3D obraz za přijatelnou cenu.

Přehrávač Samsung BD-C5900 nabízívysoké rozlišení až 1920x1080pa plný zvuk v kvalitě Dolby Digital. Tento model se řadí k nejdostupnějšícm 3D Blu-ray přehrávačům na trhu.

Doporučená cena je 5 490,- Kč včetně DPH.

Témata článku: Blu Ray, Blu-Ray, Televize Samsung, Tunery, Vysoká cena, Vysoké rozlišení, Vysoká kapacita, Čistý design, Ideální poměr, Vysoká kvalita

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?