Nová výhoda OKI: tříletá záruka na všechny produkty zdarma

Nová výhoda OKI: tříletá záruka na všechny produkty zdarma

OKI Printing Solutions od 1. dubna 2009 zavedla bezplatnou tříletou záruku na kompletní sortiment tiskáren, multifunkčních zařízení (MFP) a faxů pro všechny zákazníky v regionu Evropy, Středního východu a Afriky. K získání prodloužené záruky postačuje registrace na webových stránkách společnosti.

Klepněte pro větší obrázekZáruku lze aktivovat velmi snadno – zákazník se pouze do 30 dní po nákupu jakéhokoliv výrobku OKI zaregistruje na stránkách www.oki.cz/zaruka, kde vyplní své jméno, adresu, výrobní číslo produktu a datum nákupu. To je vše, co potřebuje k získání bezplatné tříleté záruky.

Zároveň OKI v ceně všech barevných tiskáren a MFP a vybraných černobílých modelů poskytuje záruční servis přímo u zákazníka (v místě instalace).

„První reakce našich zákazníků na rozšířenou záruku zdarma byly vynikající. Opakovaně se ptali, kdy tato „akce“ skončí. Je radostí odpovídat, že se jedná o standardní službu značky OKI. Poskytnutím tříleté záruky dokazujeme absolutní důvěru v kvalitu všech našich produktů, které vyrábíme podle nejvyšších dostupných standardů,” říká Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak).

YouTube XL: internetová videa s ovladačem v ruce

Témata článku: Rozšířená záruka, Tříletá záruka, Tiskárny v akci

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší