Nová verze Teamcenter Express

Společnost UGS, přední světový poskytovatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila vydání Teamcenter Express verze 2.1. Jedná se o cPDM produkt z řady UGS Velocity Series. Tato nejnovější verze umožňuje spravovat výrobní data, a také obsahuje podporu více jazyků.
Nová verze Teamcenter Express

„Teamcenter Express je výrazný produkt směřující do oblasti středního trhu," řekl Peter Bilello, Ředitel poradenských služeb společnosti CIMdata.  „Postavením tohoto cPDM řešení na vrchol platformy Teamcenter docílila UGS rychlého uvedení produktu na trh společně s využitím jedné z nejrozšířenějších PLM platforem.  Škála dodaných funkcí je široká. Předem nastavené charakteristiky Teamcenter Express zajišťují společnostem rychlou a bezproblémovou implementaci tohoto systému. Rychlá implementace pak zajistí rychlou návratnost nasazeného PLM řešení.“

V dnešní době využívá mnoho menších a středních firem databáze nebo PDM aplikace, které neumožňují správu výrobních dat. To vede ke ztrátě dat nebo dokonce k výrobě na základě dat chybných. Teamcenter Express Verze 2.1 zajišťuje správu výrobních i konstrukčních dat v jednom systému. Systém nabízí rozšíření pro plánování výrobních procesů či nástrojů, příslušenství a standardní knihovny přizpůsobené pro středně velké podniky.


Systém Teamcenter Express Verze 2.1 je schopen přímo komunikovat s NX CAM Express, což je aplikace určená pro NC programování, jež je také součástí řady UGS Velocity Series.  Systém automaticky zaznamená data vytvořená v prostředí NX CAM Express a v celém výrobním procesu udržuje všechny revize těchto dat.  Společnost se tak může snadno vrátit k dřívějším projektům, najít požadovaná data a ujistit se, že do výroby jsou odeslána správná data.

Verze 2.1 je obohacena o vícejazyčnou podporu pro čínštinu (zjednodušenou a tradiční), korejštinu, japonštinu, ruštinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu a italštinu oproti Verzi 2, která byla pouze v anglickém jazyce uvedena na trh v říjnu 2006. Za jeden rok od zahájení prodeje vedla rozsáhlá lokalizace produktu Teamcenter Express k jeho nasazení ve 26-ti zemích.

Produkt Teamcenter Express může být propojen s širokou škálou CAD aplikací včetně Solid Edge a NX stejně jako s CATIA, AutoCAD, Autodesk Inventor a SolidWorks.

Témata článku: Programování, Express, Bezproblémové řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje