Nová verze Solid Edge putuje k zákazníkům

5. září 2007
MSI uvádí Radeon HD 2600 Pro AGP
Nová verze Solid Edge putuje k zákazníkům

UGS PLM Software, divize společnosti Siemens Automation and Drives (A&D) a přední světový poskytovatel PLM řešení a služeb, oznamuje, že dvacátá verze oblíbeného systému Solid Edge je celosvětově distribuována všem uživatelům, a to celkem v 9 jazykových verzích.

UGS Solid Edge V20 je nejnovější hybridní 2D/3D CAD systém divize UGS PLM Software společnosti Siemens a vedoucí produkt na trhu řešení zaměřených zejména na konstrukci v kategorii středních CAD systémů. Solid Edge je CAD komponentou produktové řady UGS Velocity Series zaměřené na potřeby malých a středních výrobních podniků.

„Solid Edge V20 přináší zásadní vylepšení v oblasti produktivity konstrukčních prací prostřednictvím mnoha jedinečných funkcí,“ říká Dan Staples, Solid Edge portfolio manager. „Například technologie „Hledání řešení“ ve 2D posouvá hranice funkčností CAD systémů, zatímco funkce pro definování Zón v sestavách je použita poprvé v kategorii středního CAD systému.

 Tím se otevírá mnoho nových možností pro optimalizaci v oblasti návrhu rozmístění zařízení továren a dílen. Pokračujeme také ve zlepšování sdílení dat a komunikace prostřednictvím úzké integrace se cPDM řešením Teamcenter Express,“ dodává.

Témata článku: Software, Zóna, Oblíbená kategorie

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje