Nová verze softwaru AllPeers

Praha, 7. prosince 2006 – Společnost AllPeers na dnešní tiskové konferenci představila novou verzi softwaru AllPeers 0.60, která bude uvedena na trh začátkem roku 2007. Software AllPeers je zdarma ke stáhnutí na www.allpeers.com.
Nová verze softwaru AllPeers

Software AllPeers, jehož mottem je sdílej přesně to co chceš, s kým chceš - soukromě a bezpečně, je rozšířením internetového prohlížeče Firefox. Nabízí v současnosti nejefektivnější a nejbezpečnější způsob sdílení souborů jako jsou fotografie, videozáznamy nebo podcasty s kamarády a rodinou, bez omezení velikosti souborů a nutnosti nahrání souborů na server.

 

Oproti svým předchůdcům nabízí AllPeers 0.60 vylepšené uživatelské rozhraní, které mimo jiné umožňuje snadnou a rychlou komunikaci s přáteli pomocí chatu a vkládání komentářů k jednotlivým sdíleným souborům. Další novinkou je import kontaktů například z Outlooku, Gmailu, Yahoo, Hotmailu a dalších oblíbených emailových aplikací.  

 

Stejně tak jako předešlé verze tak i AllPeers 0.60 využívá technologii peer-to-peer a funkci „táhni a sdílej“, což výrazně snižuje dobu přenosu jakkoliv objemných souborů a celý proces usnadňuje. Důkazem narůstající oblíbenosti tohoto softwaru je v současnosti přes 150 000 downloadů a 100 000 registrovaných uživatelů.

 


O AllPeers

Společnost AllPeers se zaměřuje na zjednodušení komunikace mezi uživateli internetu především v oblasti sdílení souborů a webových stránek. AllPeers je česko-britská společnost, založená roku 2003, se sídlem a vývojovým centrem v Praze. Potenciál vyvíjeného produktu přilákal přední světové investory Mangrove Capital Partners (původní investor společnosti Skype) a Index Ventures, které firmu kapitálově kryjí. V září 2006 zahrnul magazín Business 2.0 AllPeers do své mapy nejzajímavějších evropských společností, které stojí za to sledovat.

Více informací na www.allpeers.com

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Monika Veselá, Fleishman-Hillard

vesela@fleishman.com

Tel: 224 232 650

Váš názor | IT byznys: Amerika spouští obdobu českého projektu IZIP

Témata článku: Software

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší