Nová verze SAP CRM k dostání na českém trhu

Nová verze SAP CRM k dostání na českém trhu

Společnost SAP dnes oznámila, že v současnosti zpřístupnila pro český a slovenský trh zcela novou verzi řešení SAP® Customer Relationship Management (SAP CRM). Nový produkt byl vyvinut ve spolupráci se zákazníky a partnery a je navržen tak, aby poskytoval jednoduchý a silný nástroj k řešení každodenních problémů firem i organizací.

„Budoucí generace aplikací CRM bude navržena k použití uživatelského rozhraní ve stylu Web 2.0, aby se zalíbila obchodníkům, pracovníkům marketingu i služeb pro zákazníky,” řekl Ed Thompson, Analytik, Gartner. „Zároveň budou schopny podporovat mnoho dalších uživatelských rozhraní s jasným důrazem na použitelnost, jednoduchost nastavení pro všechny uživatele a zároveň je bude možné snadno integrovat s ostatními procesy. Cílem je, aby se aplikace zalíbila jak uživatelům, tak i v IT.“

Nová verze SAP CRM přináší především nové uživatelské rozhraní (user interface -UI), které je intuitivní, snadno použitelné a flexibilní. Rovněž obsahuje nové funkce a nástroje pro všech 23 odvětví, mezi něž patří především rostoucí trh služeb, jako je finanční sektor, veřejná správa nebo telekomunikace.

Další novinkou SAP CRM je nástroj SAP Business Communications Management pro řízení více komunikačních kanálů a vytváří platformu pro využití IP telefonie například v kontaktních centrech.

V současnosti probíhá implementace nového řešení u více než 250 zákazníků na celém světě. Prvním zákazníkem, který dokončil projekt 24. března 2008, je společnost Eclipse Aviation. Tato společnost dokonce zveřejnila blog o úspěších svého projektu na https://www.sdn.sap.com/irj/sdn/weblogs?blog=/pub/wlg/9286. V příštích dnech a týdnech očekáváme stále více dokončených projektů.

Důvodem vysoké poptávky po nové verzi SAP CRM je zejména jednoduchost ovládání. „Použitelnost se přeměnila z naší největší slabiny v největší přednost. Tohle je produkt, na který jsme čekali již dlouho,“ řekl Jan Ferjo, CRM Business Development Manager pro Střední Evropu.

SAP CRM lze charakterizovat jako řešení poskytující ucelené procesy pro oblast prodeje, marketingu a služeb. Je to integrované a snadno použitelné řešení nabízející nástroje a funkce specifické pro různá odvětví.

Váš názor Další článek: Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 a výkon ve hrách

Témata článku: Nový projekt, Thompson, Největší projekt, Nový management, Nabízející uživatel, Největší slabina, Nové rozhraní, Eclipse, Uživatelské rozhraní


Určitě si přečtěte

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

** V březnu došlo k tragické nehodě Tesly Model 3 ** NTSB vydala předběžnou vyšetřovací zprávu ** V okamžiku havárie jel vůz v režimu Autopilota

Karel Kilián | 120

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

Vyzkoušeli jsme eObčanku a přihlásili se s ní na weby úřadů. Vážně to funguje!

** Máme eObčanku, máme čtečku, vyzkoušeli jsme přihlášení na weby úřadů. ** Objevily se drobné problémy, podařilo se nám je vyřešit. ** Používání eObčanky pro online identifikaci je velmi pohodlné.

Marek Lutonský | 38Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch