Nová verze PhoneOnMap od KAKTUS Software s možností běhu na pozadí systému a automatickými aktualizacemi

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
Nová verze PhoneOnMap od KAKTUS Software s možností běhu na pozadí systému a automatickými aktualizacemi

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že uvedla novou verzi aplikace pro sledování a monitoring mobilních telefonů PhoneOnMap, s možností online sledování na webovém portálu (http://www.phoneonmap.com/cs/ v české verzi, http://www.phoneonmap.com/en/ v anglické verzi), která nyní umožňuje běh aplikace na pozadí systému tak, že ve správci úloh není aplikace vůbec viditelná. Dále v aplikaci přibyla možnost automatické aktualizace, kdy aplikace pravidelně hlídá přítomnost nové verze a v závislosti na její důležitosti nabízí uživatelům její stáhnutí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

PhoneOnMap umožňuje zobrazovat polohu a pohyb mobilního telefonu na mapě. V nové verzi

může aplikace běžet na pozadí systému, přičemž tuto funkcionalitu stejně tak, jako všechny ostatní, je možné v nastavení aplikace povolit či zakázat. V nové verzi aplikace dále již také není nutné používat pro určení polohy výhradně telefon s integrovaným GPS. Jediným technickým požadavkem zůstává schopnost telefonu přenášet datové soubory (mobilní připojení k internetu).

Systém PhoneOnMap byl vyvinut a spuštěn společností KAKTUS Software na jaře roku 2009. Uživatelem aplikace se může stát kdokoliv, kdo má v mobilní telefonu aktivovaný datový tarif a zaregistruje se na webovém portálu PhoneOnMap, kde si může předplatit službu na určité období.

Aplikaci PhoneOnMap lze v současné chvíli využívat na stovkách mobilní telefonů dostupných po celém světě. Služba je dostupná na mobilních telefonech s operačním systémem Symbian nebo Windows Mobile a její ovládání je velmi jednoduché s možností nastavení různých režimů s ohledem na potřebnou dostupnost či výdrž baterie. V současné době je v systému registrováno tisíce uživatelů z celého světa.

Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Dostupná baterie, Mobilní verze, Mobilní telefony, GPS mapy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší