Nová verze geometrického jádra Parasolid

Nová verze geometrického jádra Parasolid

Nová verze geometrického jádra Parasolid V19 obsahuje moderní funkce a vývojářské nástroje umožňující zkrácení doby uvedení výrobku na trh.

Divize UGS PLM Software společnosti Siemens A&D, přední světový dodavatel softwaru a služeb v oblasti PLM, oznámila vydání Parasolid® verze 19.0.

Parasolid V19 je kompatibilní s operačním systémem Windows Vista™ a nabízí rozsáhlou podporu funkcí v oblasti modelování, úprav, přechodu mezi plochami zaoblením a v renderování. Nové funkce skýtají lepší možnosti pro vytahování a ořezávání ploch, přechody mezi plochami a umožňují tvorbu kvalitnějších ploch.

Uživatelé Parasolidu se tedy mohou těšit na moderní zautomatizované pracovní postupy pro konstrukci modelů, jejich úpravu, výměnu dat a celkové zjednodušení práce. Pro vylepšení výkonu a jednoduchou implementaci přináší verze 19 nové možnosti konfigurace a sledování výsledků renderovacích a validačních operací.

Pro urychlení vývoje v prostředí Parasolid je verze 19 dodávána s bohatou sadou vývojářských nástrojů. Jedná se například o Parasolid Workshop.Net, který využívá nejnovějších technologií společnosti Microsoft a s jejich pomocí demonstruje moderní postupy pro vývoj systémů založených na jádru Parasolid. Parasolid Workshop.Net je dodáván s kompletní dokumentací a zdrojovým kódem, s rozšířeným balíkem utilit pro prohlížení a kontrolu Parasolid modelů (XT), a poskytuje také jednoduchý mechanismus pro simulaci funkcí založených na jádru Parasolid.

Chuck Grindstaff, výkonný viceprezident divize UGS PLM Software řekl: „V geometrickém jádru Parasolid V19 se odráží naše trvalá snaha o spokojenost zákazníka, kterou si získáváme moderními a propracovanými funkcemi, výkonem a jednoduchou implementací.“ „Naše zkušenosti v podporování vývojářů pracujících v prostředí Parasolid nám říkají, že nepřetržité zdokonalování těchto klíčových oblastí staví Parasolid do pozice nejkvalitnějšího jádra pro náročné 3D aplikace.“

V 19 verzi byl také zveřejněn „balík“ parasolidovských nástrojů pro komunikaci mezi systémy, a to včetně aplikace Parasolid Bodyshop, která se stará o opravy, optimalizaci a kontrolu 3D modelů a nástroje pro převod několika často používaných CAD formátů. Tato aktualizovaná verze Parasolid Bodyshop nabízí lepší spolupráci s platformou UNIX a nové možnosti pro zjednodušení geometrie a zpracování výstupních dat.

Témata článku: Software, Moderní oblast, Náročná operace, Jednoduchý nástroj, Jednoduchá oprava, Náročné prostředí, Jednoduchá konstrukce, Rozsáhlá snaha, Jednoduchá pozice, Kompletní úprava

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje