Nová tiskárna s numerickou klávesnicí Samsung CLP-680

Nová tiskárna s numerickou klávesnicí Samsung CLP-680

SpolečnostSamsung představila novou řadu tiskáren Samsung CLP-680, která nabízí profesionální barevný tisk zároveň s úsporou nákladů, určené primárně pro malé a střední podniky.Speciálně navržena pro pracovní skupiny v malých a středních podnicích, řada Samsung CLP-680ND poskytuje vysokou úroveň funkcí pro uspokojení rostoucích potřeb podniků.

Mezi klíčové parametry tiskárny patří:

·Dvoujádrový procesor a ReCP technologie vylepšení obrazu pro dosažení ostřejšího a živějšího tisku a skenování při rychlosti až 24 stran za minutu.

·Energetická efektivita s nízkou spotřebou 1,2 kWh a tlačítkem Eco a funkcí Easy Eco Driver.

·Snadný a bezpečný tisk. Přijaté dokumenty z jednotlivých IP adres tiskárna vytiskne pouze po zadání hesla na numerické klávesnicí zařízení – jediná tiskárna mezi konkurenčními modely vybavená numerickou klávesnicí.

·Aplikace Easy Document Creator umožňující jednoduše skenovat do formátu SNS, převádět dokumenty do E-knih a posílat faxy přímo z počítače.

“Tiskárna je nepostradatelné zařízení pro podniky všech velikostí, ale jejich potřeby se neustále vyvíjejí. S řadou CLP-680 jsme chtěli vybavit naše zákazníky v pracovních skupinách nejmodernější technologií jedné z našich nejkompaktnějších tiskáren pro dosažení schopnosti okamžitého tisku a výjimečného výkonu, který je šetrný k životnímu prostředí,” říká Lukáš Sopek, produktový manažer IT divize pro tiskárny.

Jednoduché a bezpečné ovládání

Řada CLP-680 je jediná ze své třídy, která nabízí numerickou klávesnici a tím vytváří bezpečnější prostředí v kanceláři. Funkce Samsung Secure Printing dovolí uživatelům chránit jejich citlivé dokumenty. Tisk bude proveden pouze po zadání soukromého čtyřmístného kódu na numerické klávesnici.

Modely s Wi-Fi jsou vybaveny tlačítkem pro přímé nastavení Wi-Fi, které umožňuje nastavit bezdrátové tištění za méně než 2 minuty. U konkurenčních modelů je zapotřebí několika krokového postupu.

Funkce z dílny Samsungu Easy Color Manager a Easy Document Creator zjednodušuje vytváření dokumentů a barevných úprav bez potřeby použití komplexního upravovacího softwaru.

Klepněte pro větší obrázek

Profesionální barevný výkon

Technologie barveného tisku ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) a nový polymerizovaný toner zajišťují ostřejší a živější výsledky tisku. Řada CLP-680 vylepšuje grafiku a kvalitu fotografií zvláště v barvách kůže, nebe a trávy,ve srovnání s ostatními laserovými tiskárnami na trhu.

Vylepšená produktivita

Dvoujádrový procesor s taktem 533 MHz zesiluje celkovou produktivitu tiskárny na rychlost tisku až 24 stran za minutu. Pro další zvýšení produktivity je řada CLP-680 schopna tisknout první stránku již za pouhých 17 sekund.

Úspora nákladů snadná jako tisk

Řada CLP-680 si udržuje v režimu spánku velmi nízkou energetickou spotřebu – pouhých 1,2 kWh. To umožňuje snižovat náklady, aniž byste museli zařízení vypínat.

Zařízení je také vybaveno tlačítkem Eco. Jedním stiskem tohoto tlačítka tiskárna automaticky spojuje stránky do jednoho výstupu, čímž šetří čas, papír, toner peníze a dokonce i životní prostředí. Ve výsledku řada CLP-680 vyžaduje méně častou výměnu tonerů a dosahuje nižších nákladů na provoz.

Tiskárny řady CLP-680 přijdou na český trh začátkem srpna za cenu od 11 639 Kč s DPH.

Další článek: iPad Mini nepřímo potvrzen, produkce displejů začne v srpnu

Témata článku: Klávesnice, Nízká spotřeba, Toner, Nízká třída, Malá skupina, Nízká efektivita, Pouhý začátek, Klíčový parametr, Nepostradatelná funkce, Energetický náklad, Rostoucí skupina, Konkurenční model, Přijatý výsledek, Easy, Clean, Creator, Numerická klávesnice, Počítače pro na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak odposlouchávat sousedy: Bizarní Lamphone a další netušené techniky

Jak odposlouchávat sousedy: Bizarní Lamphone a další netušené techniky

** Lamphone je další bizarní technika odposlechu ** Zneužívá obyčejnou stropní lampu ** Podívejte se na další bizarní experimenty

Jakub Čížek | 17

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

Jak se žije s telefonem bez Googlu: Čerstvé zkušenosti s telefony Honor a Huawei

** Honor u nás přichází s prvním telefonem bez Google Mobile Services ** Současný stav je lepší než na začátku, ideální ale není ** Zkusili jsme i hack s ručním přidáním služeb Googlu

Tomáš Holčík | 157

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

Windy je laboratoř na počasí: 12 tipů, jak se ve službě vyznat a využít ji naplno

** Předpověď počasí Windy nabízí nepřebernou škálu funkcí ** Zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné ** Proto přinášíme 12 užitečných tipů a triků

Karel Kilián | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11