Nová tiskárna s numerickou klávesnicí Samsung CLP-680

Nová tiskárna s numerickou klávesnicí Samsung CLP-680

SpolečnostSamsung představila novou řadu tiskáren Samsung CLP-680, která nabízí profesionální barevný tisk zároveň s úsporou nákladů, určené primárně pro malé a střední podniky.Speciálně navržena pro pracovní skupiny v malých a středních podnicích, řada Samsung CLP-680ND poskytuje vysokou úroveň funkcí pro uspokojení rostoucích potřeb podniků.

Mezi klíčové parametry tiskárny patří:

·Dvoujádrový procesor a ReCP technologie vylepšení obrazu pro dosažení ostřejšího a živějšího tisku a skenování při rychlosti až 24 stran za minutu.

·Energetická efektivita s nízkou spotřebou 1,2 kWh a tlačítkem Eco a funkcí Easy Eco Driver.

·Snadný a bezpečný tisk. Přijaté dokumenty z jednotlivých IP adres tiskárna vytiskne pouze po zadání hesla na numerické klávesnicí zařízení – jediná tiskárna mezi konkurenčními modely vybavená numerickou klávesnicí.

·Aplikace Easy Document Creator umožňující jednoduše skenovat do formátu SNS, převádět dokumenty do E-knih a posílat faxy přímo z počítače.

“Tiskárna je nepostradatelné zařízení pro podniky všech velikostí, ale jejich potřeby se neustále vyvíjejí. S řadou CLP-680 jsme chtěli vybavit naše zákazníky v pracovních skupinách nejmodernější technologií jedné z našich nejkompaktnějších tiskáren pro dosažení schopnosti okamžitého tisku a výjimečného výkonu, který je šetrný k životnímu prostředí,” říká Lukáš Sopek, produktový manažer IT divize pro tiskárny.

Jednoduché a bezpečné ovládání

Řada CLP-680 je jediná ze své třídy, která nabízí numerickou klávesnici a tím vytváří bezpečnější prostředí v kanceláři. Funkce Samsung Secure Printing dovolí uživatelům chránit jejich citlivé dokumenty. Tisk bude proveden pouze po zadání soukromého čtyřmístného kódu na numerické klávesnici.

Modely s Wi-Fi jsou vybaveny tlačítkem pro přímé nastavení Wi-Fi, které umožňuje nastavit bezdrátové tištění za méně než 2 minuty. U konkurenčních modelů je zapotřebí několika krokového postupu.

Funkce z dílny Samsungu Easy Color Manager a Easy Document Creator zjednodušuje vytváření dokumentů a barevných úprav bez potřeby použití komplexního upravovacího softwaru.

Klepněte pro větší obrázek

Profesionální barevný výkon

Technologie barveného tisku ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) a nový polymerizovaný toner zajišťují ostřejší a živější výsledky tisku. Řada CLP-680 vylepšuje grafiku a kvalitu fotografií zvláště v barvách kůže, nebe a trávy,ve srovnání s ostatními laserovými tiskárnami na trhu.

Vylepšená produktivita

Dvoujádrový procesor s taktem 533 MHz zesiluje celkovou produktivitu tiskárny na rychlost tisku až 24 stran za minutu. Pro další zvýšení produktivity je řada CLP-680 schopna tisknout první stránku již za pouhých 17 sekund.

Úspora nákladů snadná jako tisk

Řada CLP-680 si udržuje v režimu spánku velmi nízkou energetickou spotřebu – pouhých 1,2 kWh. To umožňuje snižovat náklady, aniž byste museli zařízení vypínat.

Zařízení je také vybaveno tlačítkem Eco. Jedním stiskem tohoto tlačítka tiskárna automaticky spojuje stránky do jednoho výstupu, čímž šetří čas, papír, toner peníze a dokonce i životní prostředí. Ve výsledku řada CLP-680 vyžaduje méně častou výměnu tonerů a dosahuje nižších nákladů na provoz.

Tiskárny řady CLP-680 přijdou na český trh začátkem srpna za cenu od 11 639 Kč s DPH.

Další článek: iPad Mini nepřímo potvrzen, produkce displejů začne v srpnu

Témata článku: Klávesnice, Toner, Easy, Rostoucí skupina, Přijatý výsledek, Creator, Nízká třída, Nepostradatelná funkce, Clean, Malá skupina, Klíčový parametr, Konkurenční model, Energetický náklad, Nízká efektivita, Nízká spotřeba, Pouhý začátek, Numerická klávesnice, Počítače pro na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 97

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 25

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF