Nová tiskárna Epson TM-T88V přináší maximální finanční a energetickou úsporu a vynikající kvalitu

Nová tiskárna Epson TM-T88V přináší maximální finanční a energetickou úsporu a vynikající kvalitu

Obchodní společnosti se v dnešní době musí více než kdy dříve zabývat otázkami hospodaření a životního prostředí, zároveň ovšem nesmí ztratit ze zřetele zájmy zákazníků.Společnost Epson vytvořila termální tiskárnu TM-T88V, která firmám pomůže snížit provozní náklady na pokladní tisk a navíc jim umožní využívat nové způsoby komunikace se zákazníky prostřednictvím účtenek.TM-T88V je první termální pokladní tiskárna společnosti Epson, která dokáže reprodukovat skutečné odstíny šedi. Díky tomu je možné na zákazníky skutečně zapůsobit i pomocí účtenek a stvrzenek. Pátá generace pokladních tiskáren společnosti Epson využívá kombinaci osvědčených a zcela nových technologií, které zaručují delší životnost a vysokou spolehlivost.

Tiskárna TM-T88V je navržena tak, aby zvládla velmi vysokou zátěž. V porovnání s předchozím modelem se společnosti Epson podařilo optimalizovat součásti zařízení a tím výrazně zlepšit jeho klíčové technické parametry. Životnost integrované řezačky papíru se tak zvýšila o celou třetinu, tedy na dva miliony použití. Průměrný počet pracovních cyklů – průměrný počet cyklů mezi poruchami – se zvýšil o 35 procent na 70 milionů řádků. Tisková hlava má dokonce o 50 procent větší pokrytí než u produktů čtvrté generace.

Ohleduplnost k životnímu prostředí

Nová pokladní tiskárna má vynikající vlastnosti také s ohledem na ochranu životního prostředí. Veškeré technické procesy a materiály používané při její výrobě odpovídají nejnovějším ekologickým trendům. Má nejlepší bilanci CO2 ze všech termálních tiskáren Epson na trhu a navíc udává nový standard ve své kategorii. Jde o první termální pokladní tiskárnu na světě, která získala certifikaci Energy Star® udělovanou energeticky úsporným kancelářským zařízením.

Podstatně vylepšena byla také spotřeba papíru.Nová funkce tiskárny TM-T88V umožňuje automaticky zmenšit řádkování na účtence, aniž by bylo třeba měnit její obsah.Firmy tak mohou v závislosti na délce účtenky ušetřit až 15 procent nákladů na papír.Další možností snížení spotřeby je tisk loga nové účtenky ještě před odříznutím té předchozí – na začátku účtenky tak nevzniká nepotřebný okraj.S tiskárnou se dodává také adaptér na papírové role o šířce 58 mm, který umožňuje snadno ušetřit ještě více papíru.

Vysoce kontrastní obrázky pro efektivní reklamu

Další výhodou tiskárny TM-T88V je možnost tisku obrázků.Jedná se o vůbec první termální pokladní tiskárnu, která umožňuje tisknout ve skutečných odstínech šedi.Účtenky tak lze vylepšit přidáním grafických prvků, obrázků a log ve vysoké kvalitě.Reklama na účtenkách, ať už ve formě slevových poukázek, kupónů ke střádání nebo jako součást marketingové kampaně, je a bude vysoce efektivním marketingovým nástrojem, protože zákazníky oslovuje přímo.

Široce použitelný software – nyní také pro systémy Mac OS a Linux

Pro tiskárnu TM-T88V existuje celá řada užitečných softwarových nástrojů, které umožňují jednoduchou integraci a vzdálenou správu tiskárny.Kromě všech současných komerčních platforem Windows podporuje nová pokladní tiskárna Epson vůbec poprvé i systém Mac OS (od verze 10.4.) a hlavní distribuce systému Linux.

Tiskárna TM-T88V bude na evropském trhu k dispozici od dubna 2010.

  • Nižší spotřeba elektřiny –jako první termální tiskárna na světě získala certifikaci Energy Star®;
  • dodává se s univerzálním rozhraním a standardně i s konektorem USB;
  • skutečné odstíny šedi –nabízí nejvyšší úroveň tisku grafiky v odstínech šedi ze všech termálních tiskáren;
  • úspora papíru –obsahuje software pro snížení spotřeby papíru;
  • vynikající spolehlivost –průměrný počet cyklů mezi poruchami: 70 milionů řádků;
  • vysoká rychlost –tisk textu i grafiky rychlostí až 300 mm/s (v černobílém režimu);
  • snadná obsluha pro uživatele i správce;
  • podpora většiny současných operačních systémů – Windows, Mac OSx (od verze 10.4) a hlavní distribuce systému Linux;
  • čtyřletá komerční záruka společnosti Epson;
  • kompatibilní s předchozími modely.
Další článek: Vyšla Opera 10.50 RC, přináší lepší zacházení s videem

Témata článku: První generace, Předchozí model, Papírová verze, Komerční model, Vysoká spotřeba, Čtvrtá generace, Pokladní tiskárny, Energy, Pokladní systémy, Porucha, Star, Předchozí nástroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší