Nová řada základních desek ASUS Main Station - P5WDG2-WS

29. listopadu 2005
GTS Novera se spojí s Contactelem
Praha; 28. listopadu 2005 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední světový výrobce základních desek, dnes představila řadu základních desek „Main Station“ a její úvodní model P5WDG2-WS, který je založen na čipové sadě Intel 975X a podporuje dvoujádrové procesory Pentium D a Pentium Extreme Edition 955. P5WDG2-WS je vytvořená pro náročné uživatele špičkových počítačů a pracovních stanic, poskytuje vysoký výpočetní výkon, vynikající rozšiřitelnost pro další vylepšení, tiché chlazení a stabilní nepřetržitý provoz.
Nová řada základních desek ASUS Main Station - P5WDG2-WS

Jedinečná platforma pro čipovou sadu 975X a dvoujádrové procesory

Základní deska P5WDG2-WS je postavena na nejnovější čipové sadě Intel 975X a podporuje nejvýkonnější dvoujádrové procesory, včetně Pentium Extreme Edition 955, který nabízí dvě nezávislé 2MB L2 cache paměti, 1066MHz FSB a využívá technologie Hyper-Threading a Virtualization pro výkonné multi-thread operace. Spolu se dvěma PCI Express x16 sloty, umožňujícími používat funkci CrossFire pro spolupráci dvou grafických karet ATI a s nativní podporou až 8 GB dvoukanálové paměti DDR2 800 nabízí P5WDG2-WS vynikající grafický a paměťový výkon.

 

Rozšiřitelnost pro další vylepšení

Deska P5WDG2-W2 je vybavena dvěma PCI-X sloty, dvěma PCI sloty, dvěma IEEE 1394a porty, osmi USB 2.0 porty a osmi Serial ATA-II 3Gb/s porty pro zapojení dvou RAID diskových polí. Tato zcela nová základní deska nabízí vynikající rozšiřitelnost a je určena pro nejnáročnější aplikace dneška i zítřka.

 

Tiché chlazení bez ventilátoru

Stack Cool 2 je nehlučné řešení chlazení bez ventilátoru, nabízené exkluzivně společností ASUS. Účinně odvádí teplo vytvářené kritickými komponenty na druhou stranu speciálně navržené desky tištěných spojů a umožňuje tak jeho efektivní rozptýlení. Výsledkem je snížení teploty až o 20°C!

 

Osmifázové napájení

Systém osmifázového napájení, na rozdíl od běžných řešení, je daleko efektivnější a přináší snížení teploty napájecích obvodů až o 15°C. Snižuje rozkmit vstupního napětí a stabilizuje výstupní proud, čímž chrání procesor a napájecí obvody před vysokou výkonovou zátěží. Jeho výhodou je stabilita a rychlá přechodová odezva, což je zvlášť užitečné, když procesor okamžitě potřebuje více proudu – například při velkém zatížení nebo v režimu přetaktování.

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je přední dodavatel řešení pro počítače, komunikace a spotřebitele. Jeho portfolio produktů obsahuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Se svojí prvotřídní výzkumnou a vývojovou základnou, kancelářemi a pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek a grafických karet a patří do desítky celosvětově nejvýznamnějších hráčů v oblasti notebooků, optických mechanik, širokopásmových modemů a rozsáhlé palety dalších produktů.

Váš názor | GTS Novera se spojí s Contactelem

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší