Nová řada VAIO F vdechne život vašemu 3D světu

Nová řada VAIO F vdechne život vašemu 3D světu

Full HD 3D notebook s Blu-ray mechanikou a tlačítkem pro přepínání do režimu 3D

  • Notebook s Blu-ray zapisovací mechanikou pro zábavu
    ve formátu 3D
  • 16,0” (40,6 cm) Full HD VAIO Display Premium pro dokonalé zážitky ve 3D
  • Možnost okamžitého přepnutí mezi 3D a 2D stisknutím tlačítka
  • Konverze 2D filmů a videa do 3D
  • Realistický prostorový zvuk díky S-force 3D a reproduktorům Inbox s bass-reflexem
  • Rychlý přenos dat díky USB 3.0

Připravte se na úchvatné zážitky ve 3D HD s novými notebooky VAIO F 3D od Sony.

Klepněte pro větší obrázek

Nasaďte si brýle s aktivní závěrkou (stejný typ, jako se používá u televizorů BRAVIA® 3D TV) a nechejte se novým počítačem řady VAIO F vtáhnout do vzrušujícího světa 3D filmů, her, videa a panoramatických fotografií.

Na Full HD VAIO Display Premium o úhlopříčce 16,0 palců (40,6 cm) vypadá zábava jako živá díky dokonalému trojrozměrnému obrazu optimalizovanému pro příjemný vjem bez mihotání.

Oproti pasivním polarizovaným 3D obrazovkám využívá panel VAIO F pokročilou sekvenční technologii („frame sequential“) a LED podsvícení. Tento důmyslný systém zajišťuje ostřejší a jasnější obraz se superrychlou odezvou a širokým pozorovacím úhlem. Sekvenční technologie spočívá ve střídavém zobrazování Full HD (1920 x 1080) obrazu pro levé a pravé oko s vysokou obnovovací frekvencí až 240 políček za sekundu. Akční filmy, sport, hry či jiná zábava – dopřejte si zážitky ve 3D, které vás neunaví ani po delším sledování.

Nové notebooky VAIO F nabízejí několik možností, jak si vychutnat svou oblíbenou zábavu. Stačí stisknout tlačítko 3D a okamžitě přepnete formát zobrazení ze 2D na 3D. „Nativně“ podporovaný 3D obsah zahrnuje filmy na Blu-ray™ disku, hry a video. Můžete si také prohlížet panoramatické 3D fotografie pořízené digitálními kompaktními fotoaparáty Cyber-shot™ a digitálními zrcadlovkami od Sony. 2D filmy na Blu-ray nebo DVD lze navíc stisknutím tlačítka okamžitě převzorkovat na simulované 3D video.

Výkonný procesor Intel® Core™ i7 v těle nové řady VAIO F bez problémů splní všechny vaše požadavky na multimediální zábavu ve 2D i 3D. Procesor doplňuje nejnovější výkonná grafická karta NVIDIA® GeForce s podporou DX11, která zajišťuje plynulé přehrávání Full HD videa i her.

Nová řada VAIO F přináší také nový rozměr audio zábavy. Užijte si hudbu a filmy s prostorovým zvukem jako v kině prostřednictvím sluchátek s technologií Dolby® Home Theater v3. Technologie S-force 3D vytváří virtuální efekt šestikanálového prostorového zvuku pomocí dvou reproduktorů Inbox (integrovaných) s bass-reflexem. Výsledkem je výkonný realistický zvuk, který z 3D i 2D obsahu vytváří přitažlivě komplexní audiovizuální zážitek.

Ovládání nových notebooků VAIO F je jednoduché také díky příhodně umístněným funkčním tlačítkům nad klávesnicí, která poskytuje rychlý přístup k užitečným funkcím. Tlačítkem ASSIST se spouští program VAIO Care určený k odstraňování problémůa udržování vašeho stroje v plně provozuschopném stavu. Speciální tlačítko VAIO spouští program Media Gallery sloužící ke snadnému procházení vaší knihovny fotografií, videoklipů a hudebních souborů, přičemž navigaci v něm zjednodušují dotyková tlačítka pro přehrávání AV souborů.

Kromě klávesnice s dostatečnými rozestupy mezi klávesami, které zajišťují pohodlnější psaní, obsahuje nový notebook VAIO F plnohodnotnou numerickou klávesnici pro rychlé zadávání dat a úpravu grafických souborů. Klávesnici doplňuje ergonomický touchpad s podporou víceprstových gest pro dokonalejší a intuitivnější ovládání operačního systému Microsoft Windows® 7 a podporovaných aplikací.

Dva USB 3.0 porty přenášejí data výrazně rychleji než standardní USB 2.0, zatímco Bluetooth® 3.0 umožňuje ultra rychlé datové spojení s mobilními zařízeními.

Nové 3D notebooky VAIO F budou k dostání od poloviny března 2011.


Model

VAIO F21Z1E/BI

Procesor

Intel® Core™ i7 procesor

Operační systém

Genuine Windows® 7 Home Premium (64-bit)

Paměť

8 GB DDR3 1333Mhz SDRAM

HDD

640 GB Serial ATA 7200rpm

Displej

40,6cm (16,0”) Full HD (1920 x 1080) 3D VAIO Premium s LED podsvícením

Grafika

NVIDIA® GeForce® GT540M s 1G B DDR3 VRAM a podporou DirectX11

Optická mechanika

Blu-ray™ zapisovací mechanika

Ostatní

WLAN 802.11b/g/n; Bluetooth® 3.0; USB 3.0; HD webkamera Exmor™; S-force 3D s reproduktory Inbox s bass-reflexem

Další článek: Zprávy Živě: YouTube bude dělat hezčí videa

Témata článku: Full, Blu-Ray, Bass, Full HD, Prostorový zvuk, Numerická klávesnice k notebooku, Panoramatické video, Premium, Sony Bravia, 3d brýle sony, Blu Ray, Prostorové gesto, Klávesnice bluetooth, Nová fotografie, Zábava, Výkonný procesor, Assist, Reflex, Numerická klávesnice, Force, Inbox, USB klávesnice, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 49

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 138

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 135Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů