Nová řada VAIO F vdechne život vašemu 3D světu

Nová řada VAIO F vdechne život vašemu 3D světu

Full HD 3D notebook s Blu-ray mechanikou a tlačítkem pro přepínání do režimu 3D

  • Notebook s Blu-ray zapisovací mechanikou pro zábavu
    ve formátu 3D
  • 16,0” (40,6 cm) Full HD VAIO Display Premium pro dokonalé zážitky ve 3D
  • Možnost okamžitého přepnutí mezi 3D a 2D stisknutím tlačítka
  • Konverze 2D filmů a videa do 3D
  • Realistický prostorový zvuk díky S-force 3D a reproduktorům Inbox s bass-reflexem
  • Rychlý přenos dat díky USB 3.0

Připravte se na úchvatné zážitky ve 3D HD s novými notebooky VAIO F 3D od Sony.

Klepněte pro větší obrázek

Nasaďte si brýle s aktivní závěrkou (stejný typ, jako se používá u televizorů BRAVIA® 3D TV) a nechejte se novým počítačem řady VAIO F vtáhnout do vzrušujícího světa 3D filmů, her, videa a panoramatických fotografií.

Na Full HD VAIO Display Premium o úhlopříčce 16,0 palců (40,6 cm) vypadá zábava jako živá díky dokonalému trojrozměrnému obrazu optimalizovanému pro příjemný vjem bez mihotání.

Oproti pasivním polarizovaným 3D obrazovkám využívá panel VAIO F pokročilou sekvenční technologii („frame sequential“) a LED podsvícení. Tento důmyslný systém zajišťuje ostřejší a jasnější obraz se superrychlou odezvou a širokým pozorovacím úhlem. Sekvenční technologie spočívá ve střídavém zobrazování Full HD (1920 x 1080) obrazu pro levé a pravé oko s vysokou obnovovací frekvencí až 240 políček za sekundu. Akční filmy, sport, hry či jiná zábava – dopřejte si zážitky ve 3D, které vás neunaví ani po delším sledování.

Nové notebooky VAIO F nabízejí několik možností, jak si vychutnat svou oblíbenou zábavu. Stačí stisknout tlačítko 3D a okamžitě přepnete formát zobrazení ze 2D na 3D. „Nativně“ podporovaný 3D obsah zahrnuje filmy na Blu-ray™ disku, hry a video. Můžete si také prohlížet panoramatické 3D fotografie pořízené digitálními kompaktními fotoaparáty Cyber-shot™ a digitálními zrcadlovkami od Sony. 2D filmy na Blu-ray nebo DVD lze navíc stisknutím tlačítka okamžitě převzorkovat na simulované 3D video.

Výkonný procesor Intel® Core™ i7 v těle nové řady VAIO F bez problémů splní všechny vaše požadavky na multimediální zábavu ve 2D i 3D. Procesor doplňuje nejnovější výkonná grafická karta NVIDIA® GeForce s podporou DX11, která zajišťuje plynulé přehrávání Full HD videa i her.

Nová řada VAIO F přináší také nový rozměr audio zábavy. Užijte si hudbu a filmy s prostorovým zvukem jako v kině prostřednictvím sluchátek s technologií Dolby® Home Theater v3. Technologie S-force 3D vytváří virtuální efekt šestikanálového prostorového zvuku pomocí dvou reproduktorů Inbox (integrovaných) s bass-reflexem. Výsledkem je výkonný realistický zvuk, který z 3D i 2D obsahu vytváří přitažlivě komplexní audiovizuální zážitek.

Ovládání nových notebooků VAIO F je jednoduché také díky příhodně umístněným funkčním tlačítkům nad klávesnicí, která poskytuje rychlý přístup k užitečným funkcím. Tlačítkem ASSIST se spouští program VAIO Care určený k odstraňování problémůa udržování vašeho stroje v plně provozuschopném stavu. Speciální tlačítko VAIO spouští program Media Gallery sloužící ke snadnému procházení vaší knihovny fotografií, videoklipů a hudebních souborů, přičemž navigaci v něm zjednodušují dotyková tlačítka pro přehrávání AV souborů.

Kromě klávesnice s dostatečnými rozestupy mezi klávesami, které zajišťují pohodlnější psaní, obsahuje nový notebook VAIO F plnohodnotnou numerickou klávesnici pro rychlé zadávání dat a úpravu grafických souborů. Klávesnici doplňuje ergonomický touchpad s podporou víceprstových gest pro dokonalejší a intuitivnější ovládání operačního systému Microsoft Windows® 7 a podporovaných aplikací.

Dva USB 3.0 porty přenášejí data výrazně rychleji než standardní USB 2.0, zatímco Bluetooth® 3.0 umožňuje ultra rychlé datové spojení s mobilními zařízeními.

Nové 3D notebooky VAIO F budou k dostání od poloviny března 2011.


Model

VAIO F21Z1E/BI

Procesor

Intel® Core™ i7 procesor

Operační systém

Genuine Windows® 7 Home Premium (64-bit)

Paměť

8 GB DDR3 1333Mhz SDRAM

HDD

640 GB Serial ATA 7200rpm

Displej

40,6cm (16,0”) Full HD (1920 x 1080) 3D VAIO Premium s LED podsvícením

Grafika

NVIDIA® GeForce® GT540M s 1G B DDR3 VRAM a podporou DirectX11

Optická mechanika

Blu-ray™ zapisovací mechanika

Ostatní

WLAN 802.11b/g/n; Bluetooth® 3.0; USB 3.0; HD webkamera Exmor™; S-force 3D s reproduktory Inbox s bass-reflexem

Další článek: Zprávy Živě: YouTube bude dělat hezčí videa

Témata článku: Panoramatické video, USB klávesnice, 3d brýle sony, Klávesnice bluetooth, Premium, Assist, Sony Bravia, Blu Ray, Force, Bass, Full, Numerická klávesnice k notebooku, Inbox, Výkonný procesor, Zábava, Nová fotografie, Prostorový zvuk, Numerická klávesnice, Blu-Ray, Prostorové gesto, Reflex, Full HD, Notebooky na Mall.cz


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor