Nová řada notebooků VAIO F: dostatečný výkon a zábava

Nová řada notebooků VAIO F: dostatečný výkon a zábava

Multimediální zábava ve velkém stylu díky profesionálnímu Full HD displeji a výkonné grafice

  • VAIO F: soukromé kino a studiový notebook
  • Profesionální Full HD displej s úhlopříčkou 41,6 cm (16,4”)
  • Grafická karta NVIDIA® s GDDR3 VRAM
  • Dolby® Home Theater v3: prostorový zvuk jako v kině
  • Úspora energie díky senzoru intenzity okolního osvětlení a tlačítka pro vypnutí displeje

Jestliže potřebujete notebook, který hravě zvládne multimediální tvorbu i zábavu, už nemusíte dělat žádné kompromisy.

Nová řada VAIO F od Sony má dostatečný výkon pro bezproblémový střih videa v rozlišení Full HD, úpravu fotografií ve formátu RAW, sledování filmů na Blu-ray™ a mnoho dalších funkcí.

Kompletní Full HD studio představuje nejvyšší model VAIO VPCF11Z1E/BI, který se odlišuje černou povrchovou úpravou a zvýrazněnou pohodlnou elastomerovou opěrkou zápěstí.

Filmy, hry i osobní multimédia tak doslova ožijí na profesionálním displeji Full HD VAIO Premium o úhlopříčce 41,6 cm (16,4”). Displej s ochranou proti odleskům nabízí 100% Adobe RGB pokrytí pro nejvěrnější a nejpřirozenější podání barevných tónů, jaké je u notebooku možné. Ostatní modely řady VAIO F jsou vybaveny vysoce kvalitním displejem VAIO Display s rozlišením Full HD 1920x1080.

Multimediální výkon zajišťuje nejnovější řada procesorů Intel® CoreTM i7 (Quad Core, 8 jader), kterou doplňuje vypalovací Blu-ray mechanika. 8 GB DDR3 RAM s přehledem zvládne i ty nejnáročnější 3D grafické aplikace. Grafická karta NVIDIA® GeForce® GT330M v kombinaci s 1GB GDDR3 VRAM a paralelní architekturou CUDA™, nabízí rychlou a detailně prokreslenou 3D grafiku a hladké a plynulé přehrávání Full HD videa.

Výkon procesoru i grafické karty dělají z nové řady VAIO F ideální notebook pro střih Full HD videa natočeného kamerou Handycam® a práci s fotografiemi ve formátu RAW pořízenými digitální zrcadlovkou α. Připojte externí SATA pevný disk ke kombinovanému portu eSATA/USB a vychutnejte si přenos dat, který je až 5-krát rychlejší než přes USB 2.0.

S novými notebooky řady VAIO F, které jsou standardně vybaveny buď mechanikou Blu-ray nebo Blu-ray Combo, vás čeká jedinečná filmová zábava. Technologie Sony Motion Reality HD a Video Optimiser zajistí plynulejší a přirozenější přehrávání Full HD filmů na Blu-ray discích.

Další rozměr mimořádnému zážitku z osobního kina dodává zdokonalený audio systém notebooku Dolby® Home Theater v3, který vás obklopí výkonným a výjimečně čistým prostorovým zvukem, ať posloucháte hudbu, sledujete filmové dialogy nebo hrajete hry.

Nové notebooky řady VAIO F, s nainstalovaným originálním operačním systémem Windows® 7 Home Premium, jsou všestrannými notebooky pro bezproblémovou a komfortní práci na počítači. K pohodlnému používání přispívá plnohodnotný numerický blok kláves pro rychlé a přesné psaní čísel stejně jako na klávesnici stolního počítače.

Přiložený software obsahuje nejnovější verzi programu Picture Motion Browser VAIO Edition optimalizovanou pro vysoký výkon na počítačích s čtyřjádrovými procesory. Tato přehledná a intuitivní aplikace zrychluje a usnadňuje tvorbu profesionálního domácího videa v několika málo krocích a zároveň umožňuje ukládání na DVD nebo Blu-ray disky.

Design nové řady VAIO F zohledňuje šetrnost k životnímu prostředí a omezuje spotřebu energie. Senzor okolního osvětlení automaticky upravuje podsvícení displeje a šetří elektrickou energii při práci v málo osvětleném prostředí. K dispozici je také užitečné tlačítko vypnutí displeje (Display Off), které snižuje spotřebu při poslechu hudby nebo během sledování filmu na připojeném televizoru.

Nová řada výkonných multimediálních notebooků VAIO F bude v prodeji od konce ledna 2010.

Témata článku: DisplayPort, Blu Ray, Blu-Ray, Combo, Full, Full HD, Home Design, Kino, Sony Vaio, 3d televizory, Nové televizory 2016, Numerická klávesnice k notebooku, Televizory Sony, Kompletní pokrytí, Displej, Profesionální střih, Přehledné prostředí, Rychlý střih, Střih, Zábava, Profesionální notebook, Pohodlná práce, Profesionální grafik, Výkonná grafika, Výkonný procesor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí