Nová řada notebooků ASUS S6 oděná v kůži

Praha 26. července 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce vysoce výkonných notebooků, opět překračuje hranice designu a do nové řady svých notebooků zahrnuje netradiční prvky.
Nová řada notebooků ASUS S6 oděná v kůži

Model S6 potažen ručně zpracovanou kůží, osazen nerezovými čepy a leštěnou klávesnicí exceluje svým výpočetním výkonem a představuje tak špičku v oblasti luxususních notebooků. Na dotek příjemný a teplý kožený povrch s vysokou trvanlivostí mění tento průmyslový produkt v něco osobnějšího - polidšťuje techniku
a přibližuje ji tak blíže člověku.

 

Prvotřídní řemeslné zpracování pro nadčasovou klasiku

Volba nekonvenčních materiálů je důkazem vysoké technické úrovně značky ASUS, jejího úsilí o inovace v oblasti designu a o dosahování maximální kvality.

 

Pravá kůže je přírodní materiál. Každý kus je navíc unikátní – má své charakteristické vlastnosti podobné otiskům prstů, které stvrzují její přírodní původ. Znaky jako vrásky, záhyby nebo změny textury by neměly být považovány za nedostatky, ale spíše za potvrzení toho, že se jedná o opravdovou přírodní kůži. Značka ASUS je známa svými přísnými
a nekompromisními standardy v oblasti kvality. Abychom mohli zaručit maximální kvalitu našich produktů, vycházeli jsme z obvyklé tolerance k „vadám“ materiálu, kterou používají uznávaní výrobci koženého zboží, avšak upravili jsme ji podle vlastních technologických standardů.

 

Každý kus kůže je vybírán a aplikován na hliníkovou konstrukci ručně. Výroba je velmi nákladná a termíny dodávek mohou dosahovat až dvou měsíců. Výzkumnému a vývojovému týmu společnosti ASUS trvalo více než rok, než se mu podařilo zdokonalit postup upevnění kůže na hliníkovou konstrukci tak, aby bylo možné zahájit sériovou výrobu. Konečné produkty jsou podrobeny náročným kontrolám kvality počínaje zkouškami odolnosti vůči teplu a vlhkosti až po ověření odolnosti vůči kosmetickým výrobkům, potu nebo oleji. Každá součást notebooku S6 je navíc v souladu s RoHS a produkt jako celek musí absolvovat SGS test prováděný nezávislým subjektem.

 

Každý notebook S6 je unikátním kusem, který odráží individualitu svého majitele. Jedná se
o spojení technologie a řemeslného zpracování představující prvotřídní digitální módní styl.

 

Vylepšený výpočetní výkon

Kolekce S6 Leather je založena na nejmodernější mobilní technologii Intel® Centrino® Duo
s procesory Intel® Core™ Duo
L2300 a L2400. Dvoujádrový systém u S6 umožňuje souběžné zpracování více úloh a nabízí vysoký výpočetní výkon, který překračuje výkon stolních počítačů. Díky tomu máte vše pod kontrolou, neboť notebook pracuje s krátkou dobou odezvy zadané úkoly plní bez jakýchkoliv prodlev.

 

Dlouhá životnost baterie

Mobilita notebooku S6 je zvýšena díky prodloužené životnosti baterie, která zvyšuje produktivitu uživatele. Systém správy napájení ASUS Power4 Gear+ automaticky upravuje rychlost procesoru v závislosti na zatížení systému. Tato technologie nabízí až osm provozních režimů určených pro hry, sledování DVD, poslech hudby a zpracování textu a dokáže prodloužit životnost baterie až o 20-25%. Uživatel má tak na cestách k dispozici spolehlivý
a dlouhodobý zdroj energie.

 

Výjimečné potěšení z digitální zábavy

11,1“ širokoúhlý LCD displej se speciální Glare vrstvou je vybavený technologiemi Color Shine a Crystal Shine jež tak nabízí živý obraz a kompaktní rozměry ideální pro práci i zábavu. Exkluzivní technologie ASUS Splendid Video Intelligence Technology integruje a synchronizuje různé zdroje multimediálních dat s cílem snížit šum a počet konverzí s cílem zajistit živý obraz s vynikajícím kontrastem, jasem, barevnými tóny a sytostí barev.

 

Maximální bezdrátová konektivita

Aby bylo možné udržet krok s moderním a rychlým životním stylem dnešních profesionálů,  disponuje S6 celou řadou rychlých a snadných bezdrátových řešení. Zabudovaný bezdrátový síťový adaptér WLAN 802.11 a/b/g zajišťuje přístup k internetu všude tam, kde je technologie bezdrátových sítí k dispozici. Bluetooth 2.0 se zvýšenou rychlostí přenosu dat (EDR) umožňuje přenos dat trojnásobnou rychlostí v porovnání se současnými zařízeními Bluetooth s cílem zlepšit konektivitu a synchronizaci mezi digitálními zařízeními.

 

Více informací o luxusním notebooku S6 a dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo cz.asus.com.

 

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je předním výrobcem kompletních 3C řešení. Portfolio jejích produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optická zařízení, informační systémy, stolní PC, servery, bezdrátová zařízení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky prvotřídním technologickým schopnostem a díky rozmístění poboček a zastoupení po celém světě je společnost ASUSTeK schopna poskytovat inovativní řešení spotřebitelům, firmám
i zákazníkům z řad originálních výrobců zařízení (OEM/ODM). Společnost je dlouhodobě jedničkou v oblasti základních desek a grafických karet pro počítače a patří mezi deset nejvýznamnějších světových výrobců notebooků, optických zařízení, širokopásmových modemů a celé řady dalších produktů.

Témata článku: Rohs, Technologická zkouška, Vysoká odolnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí