Nová řada multifunkčních zařízení OKI B2500 MFP

OKI Printing Solutions představuje novou řadu univerzálních, cenově dostupných černobílých multifunkčních zařízení řady B2500 MFP.
Nová řada multifunkčních zařízení OKI B2500 MFP

Multifunkční zařízení B2500 MFP, B2520 MFP a B2540 MFP jsou ucelená profesionální řešení pro uživatele z řad středních a malých firem, malých poboček a domácích kanceláří, kteří chtějí dosahovat stejně profesionálních výstupů jako velké firmy, ale s menším rozpočtem.

 

Díky zpřístupnění cenově výhodného černobílého tisku, kopírování, barevného skenování a faxování v jediném zařízení mohou uživatelé série B2500 MFP nejen snadno, rychle a efektivně pracovat, ale také ekonomičtěji využít cenný pracovní prostor. Kromě stylového kompaktního designu tyto produkty nabízejí celou řadu oblíbených funkcí.

 

Jedna z nejznámějších aplikací pro správu digitálních dokumentů, která získala i řadu ocenění - PaperPort 9.0 - umožňuje uživatelům propracovanou správu archivovaných informací a další zvýšení produktivity. Jakýkoliv počítačový soubor, dokument nebo obrázek lze s pomocí této aplikace snadno převést do formátu PDF a bezpracně jej sdílet prostřednictvím uživatelsky příjemného rozhraní s náhledy dokumentů.

 

Software Template Manager 2006 umožňuje pomocí několika kliknutí myší vyrobit celou řadu profesionálních firemních dokumentů, obálek, adresních štítků, CD a DVD obalů – použít lze přitom média s hmotností až 162 g/m2. Pokud uživatelé multifunkčních zařízení řady B2500 MFP potřebují kdykoliv poradit, jak jej nejlépe využít, stačí přejít do průvodce “Ask OKI“, který zpřístupňuje on-line rady a tipy pro efektivní práci s daným produktem.

 

Multifunkční zařízení série B2500 MFP přináší optimálně vyladěný výkon, produktivitu a cenu. Produkty jsou spolehlivé, zároveň flexibilní a s nadstandardní rychlostí černobílého tisku a kopírování 16 stránek za minutu. Možnosti sdílení informací a flexibilitu uživatelů dále rozšiřuje skenování a tisk při využití USB flash paměťových zařízení připojených k volitelnému čelnímu USB rozhraní. Uživatelé mohou rovněž využít nový doplněk umožňující bezdrátový tisk.

 

Multifunkční zařízení série B2500 MFP jsou zajímavá pro libovolnou malou firmu také z finančního hlediska. Mají vysokokapacitní tonerové náplně (vyžadující méně častou výměnu) a velmi nízké náklady na tisk jedné stránky, což omezuje provozní náklady na minimum.

 

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) k tomu uvádí:Naší snahou je umožnit i pracovníkům v menších firmách využívat moderní tiskové technologie. Pokročilá výbava cenově dostupných multifunkčních zařízení série B2500 MFP pro tisk, kopírování, faxování a správu dokumentů přináší novou úroveň spolehlivosti a flexibility všem uživatelům, kteří chtějí dosáhnout vysoké úrovně pracovní efektivity.“

 

Přehled hlavních vlastností řady B2500 MFP:

 

>         Nízké náklady: celá produktová řada přináší nízké provozní náklady na 1 výtisk

>         Vyšší produktivita: 16 str./min a několikanásobné kopírování

>         Faxování přímo z MFP

>         Větší flexibilita: skenování do a tisk z libovolného USB flash paměťového zařízení, barevné skenování pro lepší podání a čitelnost dokumentů, volitelně bezdrátový tisk

>         Snadné použití

>         Pokročilá integrovaná výbava: správa dokumentů PaperPort, aplikace Template Manager 2006 a „Ask OKI“.

>         Flexibilní práce s médii: od vizitek, přes štítky na CD disky nebo obálky, až po A4 brožury.

 

Doporučené koncové ceny multifunkčních zařízení B2500 MFP budou začínat na 4.790 Kč bez DPH.

Nové modely budou dostupné u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions v druhé polovině září 2006 (B2500 MFP, B2520 MFP) a v průběhu října 2006 (B2540 MFP).

 

>         OKI Printing Solutions je obchodní značkou společnosti Oki Data Corporation

>         Roční obrat společnosti Oki Data Corporation činil ve finančním roce končícím 31. 3. 2006
1,4 mld. USD.

>         Prodeje OKI Printing Solutions tvoří z 49 % Evropa, z 28 % Amerika, z 16 % Asie a Oceánie a ze 7 % ostatní části světa.

>         OKI Printing Solutions je zastoupena ve 120 zemích světa.

>         Oki Electric, založená v roce 1881, je japonským výrobcem elektroniky s ročním obratem
5,8 mld. USD (za finanční rok 2005 končící 31. 3. 2006).

>         Oki Electric zaměstnává po celém světě přibližně 21 tisíc lidí, z toho cca. 6,5 tisíc mimo Japonsko.

>         Více informací o Oki Electric můžete získat na www.oki.com.

Témata článku: Ask

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje