Nová řada klientských zařízení TRANGO FOX 5800-D2™ pro bezdrátové řešení poslední míle

Společnost Barco, s.r.o, distributor a systémový integrátor řešení pro bezdrátový přenos dat, hlasu i videa, uvedla na trh novou řadu klientských zařízení TRANGO FOX 5800-D2™ pracující v pásmu 5725 MHz - 5850 MHz společnosti TRANGO BROADBAND WIRELESS. Klientská zařízení Trango Fox 5800-D2™ přináší nová zlepšení v oblasti výkonu, robustnosti a stability spoje v zarušeném prostředí. Navíc společnost Trango přichází s novými atraktivními cenami, což umožní internetovým providerům výrazně snížit náklady při rozšiřování své bezdrátové infrastruktury.
Nová řada klientských zařízení TRANGO FOX 5800-D2™ pro bezdrátové řešení poslední míle

Bezdrátové point-to-point a point-to-multipoint produkty TRANGO si získaly své zákazníky díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje a stabilitu výkonu i v zarušeném prostředí. Tyto pokročilé nástroje a konfigurační prvky zůstaly v nové verzi zařízení zachovány včetně softwarové polarizace antén, nástrojů pro vzdálenou správu a jednoduchou instalaci, nástrojů pro diagnostiku, nastavení prahové úrovně přijímače a výstupního výkonu pro optimální vyladění spoje, minimalizaci interferencí a dopadů rušení.

 

Nová řada klientských zařízení Trango Fox 5800-D2™ je kompatibilní s přístupovým bodem Access5830™ a je k dispozici v provedení s integrovanou anténou případně s externí anténou AD5800-25. Subscriber unit Trango Fox 5800-D2™ ve spojení s přístupovým bodem Access5830 nabízí profesionální řešení poslední míle reálnou datovou rychlostí 10 Mbps až do vzdálenosti 20 km při použití externí antény s rezervou 13dB. Při nasazení zařízení s integrovanou anténou lze dosáhnout vzdálenosti až 6,5 km s rezervou 7dB v závisloti na zarušenosti prostředí a nastaveném vyzářeném výkonu.

 

Trango Fox 5800-D2™ má již integrovánu funkci Automatic Retransmit Request (ARQ - automatické opakování přenosu paketů), která přináší výhody v podobě větší stability zařízení a zvýšení robustnosti spoje v zarušeném prostředí. Tato funcionalita může být využita s každým přístupovým bodem Access5830™ po provedení upgrade firmware.

 

Zařízení Trango jsou určena pro instalaci do vnějšího prostředí s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Kompaktní provedení, univerzální montážní konzola, LED indikátory pro snadné zaměření antén a napájení po ethernetu (PoE) umožňují velmi rychlou, snadnou a efektivní instalaci. Trango Fox 5800-D2™ využívá technologii DSSS poskytující velký dosah a vynikající imunitu vůči rušení. Vysoká úroveň bezpečnosti a ochrany dat je dosažena prostřednictvím autentikace MAC adres, proprietárního 128 bitového kódování a kódování přenosu dat.

 

"Spolu s novou řadou Trango Fox 5800-D2™ získali naši zákazníci, poskytovatelé poslední míle a bezdrátových řešení,  dostupné CPE řešení s integrovanou funkcí ARQ, které jim umožní efektivní expanzi jejich bezdrátové infrastruktury a rozšíření báze jejich zákazníků s minimálními náklady.“, řekl Chuck Eapen, prezident Trango Broadband Wireless. "Trango FOX5800 D2™ nyní nabízí poskytovatelům internetu další možnosti jak rozšířit své bezdrátové sítě s rychlou návratností vložených investic."

 

 

 

O společnosti Trango Broadband Wireless

Společnost Trango Broadband Wireless, přední výrobce a dodavatel profesionálních řešení pro bezdrátovou konektivitu a vysokorychlostní připojení k internetu poslední míle, budování point-to point spojů a páteřních sítí. Společnost Trango Broadband je součástí společnosti Trango Systems, Inc., předního výrobce bezdrátových technologií pro přenos dat, hlasu a videa. Produkty Trango jsou oblíbené díky svým nadstandardním parametrům a nástrojům zaručující spolehlivost spoje, stabilitu výkonu jednoduchou správu a instalaci. Jsou vhodné pro rozmanitou řadu aplikací typu přístupových a vysokokapacitních páteřních sítí a dokáží plně uspokojit potřeby telekomunikačních a mobilních operátorů, poskytovatelů komunikačních a internetových služeb, systémových integrátorů, státních institucí a armády, univerzit, privátních firem i domácností. V současné době využívají produkty Trango zákazníci ve více než 50 zemích světa.

www.trangobroadband.com

 

O společnosti Barco s.r.o.

Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologie čárových kódů do podnikových informačních systémů a distribuci bezdrátových technologií pro přenos dat, hlasu a videa. Barco je významným českým distributorem zařízení a poskytovatelem řešení pro bezdrátovou komunikaci v pásmu 2,4, 3,5 GHz a 5 GHz. Barco je výhradním distributorem společnosti Trango Broadband Wireless pro střední a východní Evropu a spolupracuje také s dalšími leadery v oboru bezdrátových sítí - společnostmi RedLine Communications, Proxim, Nomadix, Radiowaves, Colubris. Základní kapitál společnosti je 2 000 000 Kč. Prostřednictvím své pobočky je společnost Barco aktivní také na Slovensku. Společnost Barco je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

Váš názor Další článek: Mozilla Firefox 1.5 RC2 je již v češtině

Témata článku: Bezdrátový spoj, Vnější provedení, Proxim, Fox, Subscriber, Střední vzdálenost


Určitě si přečtěte

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 138

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 135

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 80

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 49

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů