Nová řada herních notebooků MSI

Nová řada herních notebooků MSI

Společnost MSI oficiálně uvedla nové modely herních notebooků pro rok 2014, které jako první a již dostupné skladem přicházejí s novou generací výkonných mobilních grafických karet NVIDIA GTX800. Novinek se dočkaly všechny modelové řady herních notebooků MSI GP, GE, GS i GT. Úplnou novinkou v celé řadě představených modelů je pak 15“ notebook MSI GS60 Ghost, jehož 20 mm tenké tělo s hmotností jen 1,9 kg je vybaveno výkonným procesorem Intel Core i7-4700HQ a grafikou NVIDIA GeForce GTX870M. Nejvýkonnější grafiku současnosti NVIDIA GeForce GTX880M pak nabízejí modely z nejvyšší řady herních notebooků MSI GT70 a GT60 2PE Dominator Pro osazené současně i nejvýkonnějšími procesory Intel Core i7-4800MQ.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě lepších parametrů a vylepšeného designu se inovací dočkaly i mnohé použité technologie, jako MSI Super Raid, Cooler Boost, Audio Boost, a zároveň přibyly mnohé další herní vychytávky, jako například SteelSerie Engine. Bonusem u všech nových herních notebooků MSI je pak aplikace XSplit Gamecaster, jedna z nejlepších aplikací pro nahrávání in-game videí a live streaming.

Podrobnosti a technické parametry jednotlivých novinek, které budou dostupné na českém a slovenském trhu, najdete přímo na produktových stránkách notebooků:

- GT70 2PE Dominator Pro
- GT70 2PC Dominator
- GT60 2PE Dominator Pro
- GT60 2PC Dominator
- GS70 Stealth Pro
- GE70 2PE Apache Pro
- GE70 2PC Apache
- GE60 2PE Apache Pro
- GE60 2PC Apache
- GP70 2PE Leopard
- GP60 2PE Leopard
 

Témata článku: Apache, Boost, Dominator, Emma, Ghost, Leopard, Live Streaming, Super, Herní notebook, Herní řada

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí