Nová multifunkční zařízení HP představují pro domácí uživatele nový standard a nové možnosti včetně tisku kvalitních realistických fotografií a potisku CD/DVD

Tiskárna, kopírka a skener HP nabízejí snadné ovládání, tisk kvalitních fotografií odolných proti blednutí a označování hudebních a fotografických CD a DVD technologií HP CD/DVD Tattoos.
Nová multifunkční zařízení HP představují pro domácí uživatele nový standard a nové možnosti včetně tisku kvalitních realistických fotografií a potisku CD/DVD

Praha, 14. června 2006Společnost HP dnes představila nová multifunkční zařízení HP Photosmart C3180 a HP Photosmart C4180, která sdružují tiskárnu, skener a kopírku. Nová multifunkční zařízení HP jsou vybavena softwarem HP Photosmart Express, který uživatelům umožní rychlý přístup k fotografiím a jejich snadné prohlížení, organizování, sdílení a tisk. Tiskový systém se čtyřmi inkousty HP Vivera produkuje bohaté a realistické fotografie, které odolávají blednutí po celé generace.(1) Technologie HP Real-Life Technologies poskytují funkce automatické odstranění efektu červených očí, tvorbu panoramatických snímků či automatické nastavení jasu pro dosažení těch nejlepších možných výsledků.

Nová technologie HP CD/DVD Tattoos znamená tisk na velice tenké, lesklé a maximálně odolné samolepící štítky pro označení CD a DVD s hudbou, fotografiemi či daty tak, že budou vypadat lépe než z výroby.

 

Multifunkční zařízení HP Photosmart C3180 a C4180 nabízejí:

·         Tisk se čtyřmi inkousty (volitelně lze rozšířit na tisk se šesti inkousty) HP Vivera pro produkci kvalitních a maximálně realistických fotografií, které odolávají blednutí po celé generace.(1)

·         Tlačítko HP Photosmart Express pro rychlé provedení všech základních operací s digitálními fotografiemi prohlížení, tisk, sdílení a uložení.

·         Technologie HP Real Life umožňující automatické odstranění efektu červených očí či zvýraznění fotografií adaptivním nastavením jasu pro dosahování profesionálních výsledků v domácích podmínkách.

·         HP CD/DVD Tattoos pro výrobu fotografických, hudebních či datových CD a DVD profesionálního vzhledu.

·         Barevné a černobílé kopírování a opakovaný tisk fotografií bez použití počítače

·         Snadný tisk panoramatických fotografií prostřednictvím HP technologie panoramatického tisku na libovolný formát do velikosti 210 mm x 594 mm(2) s okraji nebo bez okrajů

·         Čidlo pro automatickou detekci typu papíru pro zajištění maximální kvality tisku na různých médiích

·         Intuitivní ovládací panel a snadno použitelná tlačítka na jedno stisknutí

 

S multifunkčními zařízeními HP Photosmart C3180 je navíc dodáván software HP Photosmart Essentials, zatímco se zařízením HP Photosmart C4180 software HP Photosmart Premier. Tento software umožňuje uživatelům editovat, organizovat, tisknout, sdílet a archivovat fotografie nebo vytvářet fotografické projekty.

 

Model HP Photosmart C4180 dále nabízí:

·        Snadný tisk s pomocí barevného displeje o úhlopříčce 6 cm lze jej upravit pro optimální pozorovací úhel a umožňuje uživatelům vybírat, otáčet, ořezávat a zvětšovat snímky i odstraňovat efekt červených očí bez použití počítače.

·        Skladný podavač 10 x 15 cm pro vyhrazený tisk fotografií

·        HP Document Viewer pro snadné prohlížení, správu a anotaci fotografií a dokumentů

 

Spotřební materiál pro Photosmart C4180

·         HP 337 Černá inkoustová kazeta (C9364EE) za 549 Kč s DPH (3)

·         HP 343 Tříbarevná inkoustová kazeta (C8766EE) za 699 Kč s DPH (3)

 

Spotřební materiál pro Photosmart C3180

·         HP 336 Černá inkoustová kazeta (C9362EE) za 499 Kč s DPH (3)

·         HP 342 Tříbarevná inkoustová kazeta (C9361EE) za 549 Kč s DPH (3)

 

HP nabízí celou řadu médií od běžných všestranných papírů až po fotografické papíry či papíry pro tvorbu profesionálních brožur či letáků. HP doporučuje následující média (výběr):

 

·         Papír HP Superior Inkjet Paper 180g, lesklý, A4

·         Papír HP Professional Inkjet Paper 120, matný, A4

·         Štítky HP Labels 70 x 36 mm, A4

·         Zářivě bílý papír HP Bright White Inkjet Paper 90, A4

·         Lesklý fotografický papír HP Premium Glossy Photo 240, 10 x 15 cm

 

Samolepící fólie HP CD/DVD Tattoos

Nové samolepící fólie CD/DVD Tattoos jsou ideální pro každého, kdo si vypaluje fotografie, hudbu, videonahrávky či další digitální informace na CD/DVD a chce mít své disky profesionálním způsobem označeny. Jedná se o velice tenké a velmi odolné samolepící štítky, které se po nalepení vyznačují vysoce lesklým a vodovzdorným povrchem, který se neloupe. Nová technologie zabraňuje krčení, stáčení či krabatění fólií. Vlastní štítky pro CD/DVD vytvoříte velice snadno vložením textu a profesionálních grafických prvků z nabídky HP či vlastních fotografií a grafik. Více informací najdete na webových stránkách www.hp.com/eur/tattoos.

 

Cena a dostupnost

·         HP Photosmart C3180 bude uveden na český trh během června 2006 za doporučenou maloobchodní cenu 2.790 včetně daně.(3)

·         HP Photosmart C4180 bude uveden na český trh během června 2006 za doporučenou maloobchodní cenu 4.790 Kč včetně daně.(3)

·         Média HP CD/DVD Tattoos by měla být na českém trhu dostupná během června 2006. Štítky HP CD/DVD jsou vhodné pro všechny inkoustové tiskárny HP umožňující tisk na formát 13 x 18 cm a doporučená maloobchodní cena bude 299 Kč s DPH za balení obsahující 15 kusů.(3)

 

 

(1) Založeno na testech WillhelmResearch.com pro blednutí světlem při umístění pod sklem (leden 2005) s použitím inkoustů HP Vivera na papírech HP Premium Plus Photo. Pro více informací o testování a faktorech blednutí navštivte webové stránky http://hp.com/go/premiumplusphoto.

(2) Bezokrajový tisk až do rozměru 210 mm x 594 mm s použitím fotografických papírů a papírů pro výrobu brožur.

(3) Výrobcem doporučená maloobchodní cena pro region EMEA včetně DPH. Tato cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

 

O společnosti HP

HP je dodavatelem technologií pro individuální i podnikové zákazníky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti HP zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro podniky i domácnost a technologie pro tisk a zpracování obrazu.  Za čtyři fiskální čtvrtletí, končící 30. dubnem 2006, dosáhly celkové tržby společnosti HP 88,9 miliard USD. Další informace o HP (NYSE, Nasdaq: HPQ) jsou k dispozici na www.hp.com. 

Váš názor Další článek: Finální verze Opery 9 s podporou BitTorrent je zde!

Témata článku: Software, Style, Symbol, Stylus, CS, Futura, Stylusy, Family, Real Life, List, Pou, Paper, Gothic 3, Century, Tiskárny štítků, Superior, HP Photosmart


Určitě si přečtěte

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 60

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 14

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu