Nová MSI GeForce GTX 760 HAWK: Nezbytná výbava overclockerů

Nová MSI GeForce GTX 760 HAWK: Nezbytná výbava overclockerů

 Společnost MSI dnes uvedla novou grafickou kartu MSI N760 Hawk, která díky dvěma BIOSům a posílenému napájení nabízí daleko větší pohodlí a možnosti pro přetaktování. Spolehlivé chlazení i v extrémních podmínkách zajišťuje nový chladič Twin Frozr IV Advanced se dvěma 10cm ventilátory a vrtulovými lopatkami a novou technologií řízení toku vzduchu.

Díky svým vynikajícím vlastnostem chladič Twin Frozr IV dosahuje o 10 °C nižší teploty a o 12,48 dB nižší provozní hlučnost než referenční chladiče. Dlouhodobý spolehlivý výkon chladiče navíc zaručuje technologie pro odstranění usazeného prachu, která při každém startu systému z chladiče odstraní nečistoty, které by mohly snižovat jeho efektivitu.

Klepněte pro větší obrázek

Dlouhodobou životnost, stabilitu a maximální spolehlivost pak zaručují použité špičkové komponenty třídy Military Class 4, které splňují přísné parametry standardu MIL-STD-810G. Sada nástrojů MSI OC Kit pak dává nadšencům i zkušeným overclockerům vše potřebné k tomu, aby nastavení, výkon a přetaktování karty MSI N760 HAWK měli vždy pohodlně a snadno pod kontrolou.

TWIN BIOS pro lepší přetaktování s posíleným napájením

Nová konstrukce TWIN BIOS se skládá ze dvou samostatných speciálních BIOS čipů, jeden optimalizovaný pro běžné využití na hry a druhý speciálně konfigurovaný pro extrémní přetaktování, který zpřístupňuje opravdový potenciál grafické karty. Vylepšené napájení karty využívá kvalitnější a účinnější součástky, díky kterým je napájecí kaskáda schopná v porovnání s běžnými modely GTX 760 dodat více energie. Díky tomu je možné z grafiky GTX 760 Hawk dostat vyšší výkon jak ve hrách, tak i při extrémním přetaktování.

Vylepšený chladič s ještě lepším odvodem tepla a odstraněním prachu

Grafika MSI N760 HAWK je osazena novou generací chladiče Twin Frozr IV Advanced. Kromě použitých 8mm SuperPipe heatpipe, vrtulově zakřivených lopatek ventilátorů a dvou řízených 10cm ventilátorů se o excelentní výkon chladiče starají také technologie Airflow Control a Dust Removal. Systém pro odstranění usazeného prachu (Dust Removal) při každém zapnutí počítače roztočí ventilátory na 30 sekund v opačném směru a vysaje tak usazený prach z žebrování chladiče a udržuje jej tak vždy v perfektní kondici pro bezvadný odvod tepla. Karta MSI N760 HAWK je také vybavena i dvěma masivními pasivními chladiči, které pomáhají chladit paměti a napájecí obvody a navíc přispívají k celkové robustnosti a odolnosti karty. Díky vylepšenému chladiči zvládá N760 HAWK dosahovat o 10 °C nižší teploty a o 12,48 dB nižší provozní hlučnost než referenční chladiče.

Prvotřídní materiály a uživatelsky přívětivé přetaktování

Výrobky MSI se prosazují díky své stabilitě a spolehlivosti a neustále pracujeme na jejich zdokonalování. Grafika MSI N760 HAWK je postavena na špičkových komponentách třídy Military Class 4, které splňují přísné parametry standardu MIL-STD-810G. Pro jejich certifikaci musely podstoupit sedm náročných testů v nezávislé laboratoři. Ať už jsou to miniaturní Hi-C Cap kondenzátory s tantalovým jádrem pro stabilní napájení, nové SFC cívky s leštěným povrchem pro lepší chlazení nebo vlhku odolné tmavé kondenzátory s pevným dielektrikem, všechny pospolu zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu a výkon karty MSI N760 HAWK
 

Témata článku: Bios, Hawk, SFC, Twin, Chladič, Nová komponenta, Náročné použití, Nezávislá kontrola, Pasivní chlazení, Stabilní teplota, Opačný směr, Extrémní systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí