Nová MSI GeForce GTX 760 HAWK: Nezbytná výbava overclockerů

Nová MSI GeForce GTX 760 HAWK: Nezbytná výbava overclockerů

 Společnost MSI dnes uvedla novou grafickou kartu MSI N760 Hawk, která díky dvěma BIOSům a posílenému napájení nabízí daleko větší pohodlí a možnosti pro přetaktování. Spolehlivé chlazení i v extrémních podmínkách zajišťuje nový chladič Twin Frozr IV Advanced se dvěma 10cm ventilátory a vrtulovými lopatkami a novou technologií řízení toku vzduchu.

Díky svým vynikajícím vlastnostem chladič Twin Frozr IV dosahuje o 10 °C nižší teploty a o 12,48 dB nižší provozní hlučnost než referenční chladiče. Dlouhodobý spolehlivý výkon chladiče navíc zaručuje technologie pro odstranění usazeného prachu, která při každém startu systému z chladiče odstraní nečistoty, které by mohly snižovat jeho efektivitu.

Klepněte pro větší obrázek

Dlouhodobou životnost, stabilitu a maximální spolehlivost pak zaručují použité špičkové komponenty třídy Military Class 4, které splňují přísné parametry standardu MIL-STD-810G. Sada nástrojů MSI OC Kit pak dává nadšencům i zkušeným overclockerům vše potřebné k tomu, aby nastavení, výkon a přetaktování karty MSI N760 HAWK měli vždy pohodlně a snadno pod kontrolou.

TWIN BIOS pro lepší přetaktování s posíleným napájením

Nová konstrukce TWIN BIOS se skládá ze dvou samostatných speciálních BIOS čipů, jeden optimalizovaný pro běžné využití na hry a druhý speciálně konfigurovaný pro extrémní přetaktování, který zpřístupňuje opravdový potenciál grafické karty. Vylepšené napájení karty využívá kvalitnější a účinnější součástky, díky kterým je napájecí kaskáda schopná v porovnání s běžnými modely GTX 760 dodat více energie. Díky tomu je možné z grafiky GTX 760 Hawk dostat vyšší výkon jak ve hrách, tak i při extrémním přetaktování.

Vylepšený chladič s ještě lepším odvodem tepla a odstraněním prachu

Grafika MSI N760 HAWK je osazena novou generací chladiče Twin Frozr IV Advanced. Kromě použitých 8mm SuperPipe heatpipe, vrtulově zakřivených lopatek ventilátorů a dvou řízených 10cm ventilátorů se o excelentní výkon chladiče starají také technologie Airflow Control a Dust Removal. Systém pro odstranění usazeného prachu (Dust Removal) při každém zapnutí počítače roztočí ventilátory na 30 sekund v opačném směru a vysaje tak usazený prach z žebrování chladiče a udržuje jej tak vždy v perfektní kondici pro bezvadný odvod tepla. Karta MSI N760 HAWK je také vybavena i dvěma masivními pasivními chladiči, které pomáhají chladit paměti a napájecí obvody a navíc přispívají k celkové robustnosti a odolnosti karty. Díky vylepšenému chladiči zvládá N760 HAWK dosahovat o 10 °C nižší teploty a o 12,48 dB nižší provozní hlučnost než referenční chladiče.

Prvotřídní materiály a uživatelsky přívětivé přetaktování

Výrobky MSI se prosazují díky své stabilitě a spolehlivosti a neustále pracujeme na jejich zdokonalování. Grafika MSI N760 HAWK je postavena na špičkových komponentách třídy Military Class 4, které splňují přísné parametry standardu MIL-STD-810G. Pro jejich certifikaci musely podstoupit sedm náročných testů v nezávislé laboratoři. Ať už jsou to miniaturní Hi-C Cap kondenzátory s tantalovým jádrem pro stabilní napájení, nové SFC cívky s leštěným povrchem pro lepší chlazení nebo vlhku odolné tmavé kondenzátory s pevným dielektrikem, všechny pospolu zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu a výkon karty MSI N760 HAWK
 

Další článek: Yahoo chce zpět na vrchol. Pomoci mu má nové logo

Témata článku: Nová komponenta, Bios, SFC, Náročné použití, Extrémní systém, Pasivní chlazení, Nezávislá kontrola, Hawk, Stabilní teplota, Twin, Opačný směr, Chladič, Notebookmsi na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 35Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor