Nová možnost online platby na Slevomatu

Nová možnost online platby na Slevomatu

Zákazníci slevového serveru Slevomat.cz již nemusí při každém nákupu opisovat údaje z platební karty. Registrovaní uživatelé Slevomatu mohou od 2. ledna 2012 své údaje o platební kartě uložit ve svém profilu. Informace o kartách jsou bezpečně uloženy na straně zprostředkovatele platby GP WebPay, který poskytuje služby největším českým bankám. Slevomat je prvním slevovým serverem v České republice, který tuto možnost online platby spustil.

„Na podobný systém online plateb jsou zvyklí uživatelé, kteří například nakupují v Android marketu, iTunes nebo na Amazonu. Údaje o kartě zákazníka si sama doplní platební brána GP WebPay, do které je automaticky přesměrován každý uživatel platící kartou. O všech svých platebních transakcích jsou zákazníci informováni prostřednictvím e-mailu, registrovaném na Slevomatu,“ říká zakladatel Slevomatu Tomáš Čupr.

Novou možnost online platby mohou využít všichni zákazníci společnosti Slevomat, kteří vlastní platební kartu vydanou v České republice. Platby, kdy platební brána sama doplní údaje o kartě, v České republice jako první nabídla ČSOB spolu s GP WebPay.

„Nový způsob platby výrazně zvýší komfort nakupování, a zároveň zachová stávající vysokou úroveň zabezpečení internetových plateb,“ dodává Tomáš Čupr.

Zákazníci Slevomatu si mohou vybrat, jestli chtějí funkci „opakované platby“ využívat nebo ne. I nadále je možné své platby realizovat pomocí bankovního převodu nebo vypsáním údajů z platební karty u každé transakce zvlášť.

Témata článku: Android Market, Sam, Sami, Registrovaný uživatel, Platící uživatel, Platba, Platební karta, Platební údaj, Registrovaná karta

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí