Nová kolegyně v kanceláři se jmenuje Samsung CLX-4195

Nová kolegyně v kanceláři se jmenuje Samsung CLX-4195

SpolečnostSamsung představuje novou multifunkční tiskárnu Samsung CLX-4195, která disponuje nejmodernější technologií v kombinaci s minimálními náklady na provoz a tisk.

Designéři společnosti Samsung zapracovali také na vzhledu, který nově odděluje ovládání tiskárny od vlastní systémové jednotky, což umožňuje lepší uživatelské vlastnosti a samotné ovládání.

Mezi hlavní benefity tiskárny Samsung CLX-4195 patří:

·Dvoujádrový procesor s taktem 533 MHz.

·ReCP technologie vylepšení obrazu pro dosažení ostřejšího a živějšího výsledku při tisku.

·Skenování ve vysokém rozlišení 1200 dpi a kopírování s rychlostí až 18 stran za minutu.

·Energetická úspornost s nízkou spotřebou energie. To představuje až 30% snížení průměrné týdenní spotřeby elektřiny ve srovnání s průměrnou kancelářskou spotřebou.

·Chytré funkce „One-Touch“, Eco tlačítko, přímý tisk z USB,Wifi Direct, Mobile Printing (přímý tisk z mobilního zařízení)

“Tiskárna je nepostradatelné zařízení pro podniky všech velikostí. Víme ale, že potřeby firem se neustále vyvíjejí a kladou na přístroje stále větší nároky. Ať už je to efektivnost nákladů, kvalitní a rychlý tisk, nebo uživatelské pohodlí. Věříme, že tiskárna Samsung CLX-4195 tyto potřeby zákazníků plně uspokojí,” řekl Lukáš Sopek, produktový manažer IT divize – tiskárny společnosti Samsung.

Klepněte pro větší obrázek

Pravá barevná kvalita

Tiskárna Samsung CLX-3305 je vybavena technologií ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) a polymerizovaným tonerem, který se stará o to, aby finální výsledek tisku měl čisté a plné barvy.

Veškerá konektivita, kterou potřebujete

Tiskárna Samsung CLX-4195 nabízí různá nastavení konektivity, které zvyšují celkovou produktivitu a pohodlnost užívání. Využívat můžete bezdrátový tisk prostřednictvím funkce Wi-Fi Direct, tisku přímo z mobilních zařízení pomocí aplikace Easy Mobile Print nebo přímý tisk z USB.

Jednoduchá řešení pro uživatele

Easy Color Manager, Easy Document Creator a cenami ověnčený Easy Eco Driver, to jsou hlavní funkce tiskárny, které snižují celkové náklady na tisk. Easy Eco Driver například umožnuje uživatelům efektivně nastavit vlastnosti tisku (odstranění nepotřebného textu, obrázků či prostoru těsně před tiskem), a tím ušetřit celkové náklady o více než 10 %. Eco simulátor uvnitř ovladače umožňuje uživateli zvolit své nastavení podle toho, kolik toneru, elektřiny a papíru chce ušetřit.

Cena a dostupnost

Samsung tiskárna CLX-4195 bude v České republice dostupná začátkem srpna za cenu od 10 799 Kč.

Další článek: iPad Mini nepřímo potvrzen, produkce displejů začne v srpnu

Témata článku: Creator, Direct, Energetický náklad, Wi-Fi Direct, Celkové náklady, Průměrná cena, Chytrá funkce, Kancelářské potřeby, Benefit, Toner, Clean, Hlavní funkce, Nepostradatelná funkce, Minimální náklady, Starý přístroj, Direct X, Čistá energie, Easy, Nejlepší tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 42

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF