Nová kolegyně v kanceláři se jmenuje Samsung CLX-4195

Nová kolegyně v kanceláři se jmenuje Samsung CLX-4195

SpolečnostSamsung představuje novou multifunkční tiskárnu Samsung CLX-4195, která disponuje nejmodernější technologií v kombinaci s minimálními náklady na provoz a tisk.

Designéři společnosti Samsung zapracovali také na vzhledu, který nově odděluje ovládání tiskárny od vlastní systémové jednotky, což umožňuje lepší uživatelské vlastnosti a samotné ovládání.

Mezi hlavní benefity tiskárny Samsung CLX-4195 patří:

·Dvoujádrový procesor s taktem 533 MHz.

·ReCP technologie vylepšení obrazu pro dosažení ostřejšího a živějšího výsledku při tisku.

·Skenování ve vysokém rozlišení 1200 dpi a kopírování s rychlostí až 18 stran za minutu.

·Energetická úspornost s nízkou spotřebou energie. To představuje až 30% snížení průměrné týdenní spotřeby elektřiny ve srovnání s průměrnou kancelářskou spotřebou.

·Chytré funkce „One-Touch“, Eco tlačítko, přímý tisk z USB,Wifi Direct, Mobile Printing (přímý tisk z mobilního zařízení)

“Tiskárna je nepostradatelné zařízení pro podniky všech velikostí. Víme ale, že potřeby firem se neustále vyvíjejí a kladou na přístroje stále větší nároky. Ať už je to efektivnost nákladů, kvalitní a rychlý tisk, nebo uživatelské pohodlí. Věříme, že tiskárna Samsung CLX-4195 tyto potřeby zákazníků plně uspokojí,” řekl Lukáš Sopek, produktový manažer IT divize – tiskárny společnosti Samsung.

Klepněte pro větší obrázek

Pravá barevná kvalita

Tiskárna Samsung CLX-3305 je vybavena technologií ReCP (Rendering Engine for Clean Pages) a polymerizovaným tonerem, který se stará o to, aby finální výsledek tisku měl čisté a plné barvy.

Veškerá konektivita, kterou potřebujete

Tiskárna Samsung CLX-4195 nabízí různá nastavení konektivity, které zvyšují celkovou produktivitu a pohodlnost užívání. Využívat můžete bezdrátový tisk prostřednictvím funkce Wi-Fi Direct, tisku přímo z mobilních zařízení pomocí aplikace Easy Mobile Print nebo přímý tisk z USB.

Jednoduchá řešení pro uživatele

Easy Color Manager, Easy Document Creator a cenami ověnčený Easy Eco Driver, to jsou hlavní funkce tiskárny, které snižují celkové náklady na tisk. Easy Eco Driver například umožnuje uživatelům efektivně nastavit vlastnosti tisku (odstranění nepotřebného textu, obrázků či prostoru těsně před tiskem), a tím ušetřit celkové náklady o více než 10 %. Eco simulátor uvnitř ovladače umožňuje uživateli zvolit své nastavení podle toho, kolik toneru, elektřiny a papíru chce ušetřit.

Cena a dostupnost

Samsung tiskárna CLX-4195 bude v České republice dostupná začátkem srpna za cenu od 10 799 Kč.

Témata článku: Benefit, Clean, Creator, Direct, Direct X, Easy, Toner, Wi-Fi Direct, Kancelářské potřeby, Energetický náklad, Hlavní funkce, Čistá energie, Nepostradatelná funkce, Starý přístroj, Chytrá funkce, Průměrná cena, Minimální náklady, Celkové náklady

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí