Nová Internetová prezentace Nestlé Česko od Et netery

Společnost Et netera s.r.o., přední dodavatel e-business řešení, vytvořila a spustila novou internetovou prezentaci pro společnost Nestlé Česko s.r.o. (http://www.nestle.cz). Změny doznal jak design, tak především struktura, která návštěvníkům poskytuje snadnější a rychlejší orientaci.
Nová Internetová prezentace Nestlé Česko od Et netery

Na návštěvníky čeká na stránkách nejen nový design, ale hlavně rychlejší a přehlednější navigace. Prezentace je vytvořena ve dvou jazykových verzích, české a slovenské. Po obsahové stránce zůstává web bez výrazných změn. Výjimkou je sekce s personální tématikou. Ta byla rozšířena o on-line správu pracovních pozic. HR oddělení, či personální agentura mohou snadno přidávat a měnit pozice, filtrovat uchazeče, exportovat data, atd. Pro zájemce o práci je zase připraven formulář se všemi potřebnými informacemi a funkcemi.

 

„Na internetovou prezentaci tak významného světového potravinářského výrobce kladou návštěvníci pochopitelné nároky. Ty nyní nový web společnosti Nestlé splňuje,“ řekl Pavel Novák, Account Manager společnosti Et netera s.r.o.

 

„Náš web jsme chtěli především oživit a zpřehlednit orientaci.To se myslím povedlo. Na stránkách nyní najdou návštěvníci vše, co zde hledali doposud a také něco navíc,“  řekla Romana Svačinová, Consumer Service Manager společnosti Nestlé.

 

ET NETERA s.r.o. (www.etnetera.cz) patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení. Pomáhá klientům využívat moderní informační technologie v podnikání pro získání konkurenční výhody. Služby a  produkty firmy Et netera se zaměřují na využití internetových a mobilních technologií v oblastech prezentace firem a značek na internetu, zlepšování služeb firem jejich zákazníkům, vnitrofiremní komunikace, spolupráce, zefektivňování administrativy a firemních procesů. Zahrnují analýzy, návrhy řešení, vývoj aplikací a kreativní práce (webdesign, multimedia).

Mezi klienty společnosti patří Eurotel, Siemens, Scania, Annonce, Staropramen a další. Společnost je certifikovaný partner společností HP, Tridion, IBM, Sun Microsystems a Oracle, členem APEK, Britské a Americké obchodní komory a zakládajícím členem Asociace.BIZ.

 

Nestle Česko s.r.o. (http://www.nestle.cz/), mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku vstoupila do české cukrovinkářské výroby jako strategický investor počátkem 90.let 20 století. Její investice od té doby přesáhly 5 miliard Kč. V ČR vyrábí Nestlé čokoládové i nečokoládové cukrovinky pod tradičními značkami ORION, BON PARI, DELI, ORION Modré z nebe. Nestlé je rovněž jedním z klíčových dodavatelů dalších značkových potravin na český trh - tyčinek KIT KAT, instantních káv NESCAFÉ, dehydratovaných kulinářských výrobků a tekutého koření MAGGI, snídaňových cereálií a kojenecké výživy Nestlé, a také potravy pro psy a kočky pod značkami Purina Friskies a Darling. Pokračující integrace se společností Schöller (která zůstává samostatnou právnickou osobou) přináší spotřebitelům řadu dobře známých zmrzlin jako Manhattan, Cortina či Mövenpick pod značkou Nestlé Schöller.

 

Váš názor Další článek: Po roce: Celeron D zrychluje na 2,93 GHz

Témata článku: Darling, Kate, Deli, Scania, Orion, Staropramen, Nestle, Manhattan, Bono, ETA, Microsoft Account


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky