Nová grafická karta ASUS generace X1K

Unikátní technologie ASUS umožňují nahrávání a sdílení herních akcí on-line.
Nová grafická karta ASUS generace X1K

Praha; 20. října 2005 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel vysoce výkonných grafických řešení, dnes představila grafickou kartu EAX1800XL/2DHTV/256M, prvního člena dlouho očekávané generace X1K. Nová grafická karta ASUS obsahuje nejvýkonnější procesor pro zpracování obrazu (VPU) ATI® Radeon® X1800XL s podporou 16linkové PCI Express sběrnice a 256 MB DDR3 pamětí a přináší tak počítačovým nadšencům mimořádnou kvalitu obrazu.

EAX1800XL/2DHTV/256M zvyšuje výkon spojením nové 3D technologie „ultra-threaded core“ s revoluční technologií pro lepší  zobrazování a video ATI Avivo™ a přináší ohromující rychlost
a ostrou 3D grafiku. EAX1800XL/2DHTV/256M je vybavena také pro režim CrossFire™, umožňující spojení výkonu s druhou grafickou kartou.

Pro zajištění dokonalého herního prožitku obsahuje EAX1800XL/2DHTV/256M unikátní technologie ASUS, které umožňují hráčům zaznamenávat herní akce a sdílet je on-line.
Zároveň přináší kvalitu videa srovnatelnou s nejlepšími televizory.

ASUS GameReplay: Trénink vede k dokonalosti a platí to také
o hraní. U populárních týmových LAN her, jako jsou Counter Strike a Unreal Tournaments, je klíčem k vítězství strategie. GameReplay nahrává průběh hry do MPEG4 videosouborů, takže si týmy mohou později prohlížet všechny akce a taktiky, aby je vylepšily pro další turnaj. Nahrané soubory se také dají použít jako spořiče obrazovky nebo vkládat na webové stránky.

GameLiveShow: Stejně jako lidé, kteří sdílejí svoje životy a myšlenky prostřednictvím internetu, chtějí zkušení hráči často předvést svoje perfektně prováděné strategie a účinné triky. GameLiveShow je vytvořena k tomu, aby umožnila hráčům přenášet jejich postupy při hraní živě po Internetu. Ostatní hráči se k nim mohou připojit a sledovat experty přímo v akci.

GameFace Messenger: Je to uživatelsky přívětivé rozhraní, podobné jako u populárních komunikačních programů, které slouží pro pořádání online herních konferencí (Gameference) několika hráčů. Stačí se zaregistrovat, přihlásit a zábava může začít. GameFace Messenger je stejně tak snadno použitelný jako ostatní volně dostupné komunikační programy.

Technologie Splendid Video Enhancing: Technologie „Splendid Video Enhancing“ v ovladači grafických karet ASUS detekuje aktivaci a použití grafických aplikací
a automaticky optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby vypadal co nejlépe. Splendid nabízí pět režimů - standardní, herní, kino, scenérie a noční - pro dosažení nejlepších vizuálních výsledků při různém zobrazení.

Karta EAX1800XL/2DHTV/256M je nyní celosvětově dostupná. Další informace najdete na stránkách společnosti ASUS www.asus.com nebo www.asus.cz.


O společnosti ASUS
ASUSTeK Computer Inc. je dlouholetým předním výrobcem základních desek a také světovým výrobcem stolních barebone systémů, notebooků, AI zařízení, serverů, grafických karet, širokopásmových modemů, bezdrátových řešení, optických mechanik a síťových zařízení nejvyšší kvality. Se špičkovým technickým zázemím a kancelářemi a pobočkami ve všech koutech světa poskytuje ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM zákazníkům. Společnost je od 1998 v žebříčku „InfoTech 100“ časopisu BusinessWeek.

Váš názor | České radiokomunikace dnes zahájily řádné digitální vysílání

Témata článku: Video, Herní karta, Counter, Srovnatelná technologie, Herní režim, Trénink paměti, Ostatní výrobci, Counter Strike, Televizory v akci, Strike, Dokonalé rozhraní, Populární video, 3d televizory, Srovnatelný výkon, Kvalita obrazu

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší