Nová grafická karta ASUS EAX1800XT TOP – maximální výkon a dokonalejší chlazení

Obsahuje také plnou verzi originální hry King Kong a gamepad Xite.
Nová grafická karta ASUS EAX1800XT TOP – maximální výkon a dokonalejší chlazení

Praha; 1. prosince, 2005 – Společnost ASUSTeK Computer Inc (ASUS), přední dodavatel vysoce výkonných grafických řešení, dnes představila grafickou kartu EAX1800XT TOP, která využívá výkonný procesor pro zpracování obrazu (VPU) Radeon® X1800XT – „vlajkovou loď“ společnosti ATI, který poskytuje potřebný potenciál pro nejvýkonnější počítačové videosystémy.

Pro zajištění vysokého výkonu a zároveň stabilního provozu je EAX1800XT TOP vybavena novou technologií Arctic Cooling, která do světa vizuální zábavy přináší systém pro účinné rozptýlení tepla. Díky využití špičkových odborných znalostí v tomto oboru a pokročilé technologií nabízí EAX1800XT TOP o 10 % lepší výkon než konkurenční řešení. Navíc je jako nejlepší grafická karta pro hardcore hráče 3D her dodávána spolu s originální hrou King Kong a gamepadem XitePad, jejichž společná cena je přitom téměř 2500 Kč.

EAX1800XT TOP převzala pokročilé standardy vizuálních technologií, včetně Shader Model 3.0, High Dynamic Rendering a podpory LCD s vysokým rozlišením až do 2560 x 1600 bodů. Kromě špičkových grafických parametrů obsahuje tato grafická karta také další exkluzivní vylepšení, které jsou použity pouze u řešení ASUS.

Technologie Splendid Video Enhancing: Technologie „Splendid Video Enhancing“ v ovladači grafických karet ASUS detekuje aktivaci a použití grafických aplikací
a automaticky optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby vypadal co nejlépe. Splendid nabízí pět režimů - standardní, herní, kino, scenérie a noční - pro dosažení nejlepších vizuálních výsledků při různém zobrazení.

EAX1800XT TOP je nyní celosvětově dostupná. Pro získání dalších informací navštivte webové stránky společnosti na www.asus.com nebo www.asus.cz.

O společnosti ASUS
ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je přední dodavatel řešení pro počítače, komunikace a spotřebitele. Jeho portfolio produktů obsahuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Se svojí prvotřídní výzkumnou a vývojovou základnou, kancelářemi a pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek a grafických karet a patří do desítky celosvětově nejvýznamnějších hráčů v oblasti notebooků, optických mechanik, širokopásmových modemů a rozsáhlé palety dalších produktů.

Váš názor Další článek: Chyby v zaúčtování software mohou firmám způsobit problémy

Témata článku: Video, Nejlepší řešení, King Kong, Pokročilá technologie, Kong, Gamepad, Nejlepší notebooky, King, Gamepady, Vývojový režim, Využitý režim, Základní znalost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší