NOVÁ GENERACE WI-FI ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI INTEL BUDE PODPOROVAT NEJNOVĚJŠÍ VERZI CISCO KOMPATIBILNÍHO ROZŠÍŘENÍ

30. října 2005
Ke stažení: vypalování na maximum
SANTA CLARA, USA, 19. října 2005 – Společnost Intel ohlásila, že nová generace Wi-Fi řešení Intel bude podporovat nejnovější verzi Cisco kompatibilních rozšíření (Cisco* Compatible Extensions). Podniky si tak mohou být jisty, že zařízení s technologiemi Intel jsou konstruovány takovým způsobem, aby plně spolupracovaly s Wi-Fi přístupovými body Cisco.
NOVÁ GENERACE WI-FI ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI INTEL BUDE PODPOROVAT NEJNOVĚJŠÍ VERZI CISCO KOMPATIBILNÍHO ROZŠÍŘENÍ

Společnost Intel je prvním výrobcem, který obdržel certifikaci Cisco Compatible Extensions 4.0, a to pro síťové rozhraní Intel® PRO/Wireless 3945ABG. Certifikační program Cisco definuje kritéria pro spolupráci síťových zařízení s Cisco WLAN infrastrukturou a optimalizovanými Cisco inovacemi pro zvýšení bezpečnosti, mobility, kvality služeb a správu sítě. Program Cisco Compatible Extensions ilustruje úsilí společnosti Cisco Systems podporovat standardy a zároveň nabízet zatím nestandardizované funkce přesně podle požadavků zákazníků.

Síťové rozhraní Intel PRO/Wireless 3945ABG s podporou Cisco Compatible Extensions 4.0 bude dostupné v rámci nové generace mobilní technologie Intel® Centrino® počátkem roku 2006.

Intel
Společnost Intel je největším světovým výrobcem mikroprocesorů, a zároveň je předním výrobcem počítačových, síťových a komunikačních produktů. Podrobné informace o společnosti Intel jsou k dispozici na www.intel.com/pressroom nebo www.intel.com/cz/pressroom.

 

Váš názor | Ke stažení: vypalování na maximum

Témata článku: Wi-Fi, WLAN

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší