Nová extrémně vyladěná sestava HAL3000 OC Edition Crysis 3

Společnost HAL3000 uvádí novou přetaktovanou počítačovou sestavu s označením OC (OverClock) - HAL3000 OC Edition Crysis 3. Tato sestava vznikla za účelem, dostat ze všech komponent to nejlepší a vymáčknout z nich výkon do poslední kapky.

Nová sestava HAL3000 OC Edition Crysis 3 dokáže s přehledem splnit nejnáročnější požadavky počítačových hráčů i fajnšmekrů toužících po maximálním výkonu. Pečlivě vybrané komponenty sestavy jsou již při výrobě sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 odborně přetaktovány pro zajištění špičkového a spolehlivého chodu v náročných aplikacích a moderních 3D hrách v maximálním rozlišení.

Dravý výkon sestavy na první pohled reprezentuje designově vyladěná skříň Zalman, s tematickým motivem Crysis 3, která je navíc s modrým podsvícením chladících ventilátorů. Skříň je doplněna o kontrolní/ovládací panel ventilátorů, který nabízí přehled o teplotách, otáčkách a spotřebě energie celé sestavy.

Vysoké nároky na spotřebu energie v plné zátěži bez potíží splňuje napájecí zdroj Zalman 750W s tichým 140mm ventilátorem. Celá sestava je založena na základní desce MSI osazenou čipovou sadou Intel Z77.

O špičkový výkon se stará procesor Intel i5 (původní takt 3,4GHz) s přetaktovaným chodem na 4,2GHz a doplněný o účinný chladič Zalman se 135mm ventilátorem. Mocný výkon podtrhuje přetaktovaná operační paměť 16GB TEAM RAM DDR3 1866MHz Xtreem Dark.

Excelentní výsledky pro plynulý chod nejnáročnějších her zajistí přetaktovaná grafická karta MSI R7950 TWIN FROZR se 3 GB DDR5. Sestavě HAL3000 OC Edition Crysis 3 samozřejmě nechybí ani komfortní dostatek místa pro uložení dat, o to se stará primární 240GB SSD disk Intel a pevný disk WD s kapacitou 2 TB.

Samozřejmostí jsou i nezbytné multimédia DVD vypalovací mechanika a univerzální čtečka karet Samsung.

K této sestavě dává výrobce plnou verzi nejnovější hry Crysis 3 Hunter edition jako dárek.

Odolnost a trvanlivost všech komponent sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 je zaručena, každá součástka musí i při přetaktování na nejvyšší výkon splňovat přísné teplotní a výkonností parametry. Hladký chod špičkové sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 se opírá o přísný a detailní testovací proces, v němž jsou všechny komponenty podrobeny 48hodinové simulované zátěži na maximální výkon. Taková situace při běžném používání samozřejmě nikdy nenastane, ale každý počítač nesoucí logo HAL3000 musí tímto testem projít bez přerušení.

Cena: Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 je 38 956 s DPH.

Záruky: Na sestavu se vztahuje záruka 36 měsíců výrobce.

Další článek: Linux na flešku snadno a rychle s UNetbootin

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,