Nová Epson multifunkce DX9400F

Nová Epson multifunkce DX9400F

20. srpna 2007 - Epson Stylus DX9400F je multifunkční zařízení vytvořené tak, aby splňovalo požadavky uživatelů doma nebo v malých kancelářích. Nabízí úsporný tisk pomocí samostatných tiskových kazet Epson DURABrite Ultra, takže v praxi je potřeba vyměnit jen tu kazetu, která zrovna došla. Kromě vysoce kvalitního tisku, skenování a kopírování nabízí i barevný fax o rychlosti 33,6 kB/s a automatický podavač umožňující rychlé vícestránkové skenování, kopírování a faxování. Již není třeba na výtisky dlouho čekat. Nový mechanismus tiskové hlavy dosahuje vysoké rychlosti tisku až 32 stran za minutu černobíle nebo barevně, fotografii formátu 10 x 15 cm lze vytisknout již za 26 sekund. Model Stylus DX9400F Wi-Fi je k dispozici pro ty, kteří chtějí pohodlně tisknout a skenovat bezdrátově.

Zařízení Epson Stylus DX9400F je vybaveno vylepšeným mechanismem tiskové hlavy Epson Micro Piezo, který zvyšuje rychlost vypouštění inkoustových kapiček z trysek.  Výsledkem je rychlejší tisk všech typů dokumentů, aniž by došlo ke snížení kvality. 

Zařízení Stylus DX9400F je vybaveno displejem o velikosti 6,3 cm pro zobrazování a tisk fotografií. Lze jej také použít k odesílání faxů a samostatnému kopírování. Zásuvky pro paměťové karty a konektor rozhraní PictBridge umožňují tisk bez nutnosti použít počítač. 

Inkoust Epson DURABrite Ultra představuje špičkovou technologii na bázi pigmentu, která uzavírá jednotlivé pigmentové částice ochranným pryskyřičným obalem. Díky tomu se inkoust stává odolným vůči vodě, rozmazání a vyblednutí. Pryskyřičné a pigmentové částice byly optimalizovány za účelem dosažení lesku fotografií při tisku na lesklá média a ostřejšího textu, jako z laserové tiskárny při tisku dokumentů.
 
Software Epson PhotoEnhance umožňuje vytvořit fotografie v nejvyšší kvalitě. Tento software automaticky zjišťuje pleťové tóny, krajinu a horizont a nabízí nejlepší nastavení barev pro dosažení vysoké tisku fotografií.

Prostřednictvím skeneru s rozlišením 1 200 dpi lze snadno vytvářet kopie bez použití počítače, případně lze skenovat pomocí osobního počítače. S technologií Epson Easy Photo Fix můžete obnovovat barvy, odstraňovat prach nebo opravovat pozadí vybledlých nebo starých naskenovaných fotografií. Součástí zařízení je rovněž software OCR ABBYY FineReader, který usnadňuje skenování a úpravu textových dokumentů.

Váš názor Další článek: Nedávné velké aktualizace Windows Vista jsou už na Windows Update

Témata článku: Software, Vysoká rychlost, Malé rozmazání, Faxy, Epson, Epson Stylus, Fixy


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu