Nová Epson multifunkce DX9400F

Nová Epson multifunkce DX9400F

20. srpna 2007 - Epson Stylus DX9400F je multifunkční zařízení vytvořené tak, aby splňovalo požadavky uživatelů doma nebo v malých kancelářích. Nabízí úsporný tisk pomocí samostatných tiskových kazet Epson DURABrite Ultra, takže v praxi je potřeba vyměnit jen tu kazetu, která zrovna došla. Kromě vysoce kvalitního tisku, skenování a kopírování nabízí i barevný fax o rychlosti 33,6 kB/s a automatický podavač umožňující rychlé vícestránkové skenování, kopírování a faxování. Již není třeba na výtisky dlouho čekat. Nový mechanismus tiskové hlavy dosahuje vysoké rychlosti tisku až 32 stran za minutu černobíle nebo barevně, fotografii formátu 10 x 15 cm lze vytisknout již za 26 sekund. Model Stylus DX9400F Wi-Fi je k dispozici pro ty, kteří chtějí pohodlně tisknout a skenovat bezdrátově.

Zařízení Epson Stylus DX9400F je vybaveno vylepšeným mechanismem tiskové hlavy Epson Micro Piezo, který zvyšuje rychlost vypouštění inkoustových kapiček z trysek.  Výsledkem je rychlejší tisk všech typů dokumentů, aniž by došlo ke snížení kvality. 

Zařízení Stylus DX9400F je vybaveno displejem o velikosti 6,3 cm pro zobrazování a tisk fotografií. Lze jej také použít k odesílání faxů a samostatnému kopírování. Zásuvky pro paměťové karty a konektor rozhraní PictBridge umožňují tisk bez nutnosti použít počítač. 

Inkoust Epson DURABrite Ultra představuje špičkovou technologii na bázi pigmentu, která uzavírá jednotlivé pigmentové částice ochranným pryskyřičným obalem. Díky tomu se inkoust stává odolným vůči vodě, rozmazání a vyblednutí. Pryskyřičné a pigmentové částice byly optimalizovány za účelem dosažení lesku fotografií při tisku na lesklá média a ostřejšího textu, jako z laserové tiskárny při tisku dokumentů.
 
Software Epson PhotoEnhance umožňuje vytvořit fotografie v nejvyšší kvalitě. Tento software automaticky zjišťuje pleťové tóny, krajinu a horizont a nabízí nejlepší nastavení barev pro dosažení vysoké tisku fotografií.

Prostřednictvím skeneru s rozlišením 1 200 dpi lze snadno vytvářet kopie bez použití počítače, případně lze skenovat pomocí osobního počítače. S technologií Epson Easy Photo Fix můžete obnovovat barvy, odstraňovat prach nebo opravovat pozadí vybledlých nebo starých naskenovaných fotografií. Součástí zařízení je rovněž software OCR ABBYY FineReader, který usnadňuje skenování a úpravu textových dokumentů.

Témata článku: Software, Epson, Epson Stylus, Faxy, Fixy, Vysoká rychlost, Malé rozmazání

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí