Nová čtečka PocketBook Mini se vejde do kapsy

Nová čtečka PocketBook Mini se vejde do kapsy

PocketBook, přední výrobce čteček elektronických knih, představuje malou kompaktní čtečku pro ty, kteří chtějí mít svoji oblíbenou četbu po ruce opravdu vždy a všude.PocketBook Mini je nová čtečka elektronických knih, která osloví své zákazníky svým provedením, které ji umožňuje přenášet i v opravdu malé kabelce nebo dokonce kapse a také svou atraktivní cenou.

PocketBook Mini nabízí při celkových rozměrech přibližně 14,2 х 10 х 0,7 cm pro čtení pětipalcový displej, který využívá oblíbenou technologii elektronického papíru, která je šetrná pro oči a působí podobným dojmem, jako skutečný papír. Tato technologie odebírá z vestavěné baterie energii pouze ve chvíli, kdy uživatel otáčí (překresluje stránku) a díky tomu poskytuje na jedno nabití až měsíc intenzivního čtení. Kontrast displeje E-Ink navíc dovoluje si číst za přímého slunečního svitu – čtenáři si tak můžou číst nerušeně i během prázdnin u bazénu nebo na pláži.

Klepněte pro větší obrázek

„Uvědomujeme si, že velké množství uživatelů chce mít svoji rozečtenou knihu u sebe opravdu pořád. Těší nás proto, že můžeme našim zákazníkům představit novou čtečku PocketBook Mini, která si zachovává všechny přednosti našich produktů a navíc bude k dispozici za výbornou cenu“, řekl Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Čtečka PocketBook Mini se stane skvělým společníkem pro každodenní čtení všem, kteří jsou neustále v pohybu. Její rozměry ji předurčují ke čtení na cestách, v dopravních prostředcích, kavárnách, při polední pauze nebo při odpočinku v parku. Díky její nízké hmotnosti (pouhých 130 gramů) a kompaktním rozměrům (tloušťka 7,2 mm) si můžou být čtenáři jisti, že jim nebude zabírat zbytečné místo i v té nejmenší tašce.

Kromě skutečnosti, že se elektronická čtečka PocketBook Mini vejde takřka do jakékoli kapsy, její použití je velmi snadné a intuitivní díky praktickému rozložení tlačítek. Pětisměrový centrální ovládací prvek umožňuje čtenářům jednoduché ovládání jednou rukou.

Svižně si poradí s každým formátem elektronické knihy i jiných dat

Čtečka PocketBook Mini si zachovává velmi pozitivně hodnocenou vlastnost všech produktů Pocketbook – multiformátovost. Bez nutnosti jakékoli úpravy elektronické knihy nebo jiného zdroje dokáže zobrazit 19 textových formátů souborů a 4 grafické. Dále obsahuje předinstalované slovníky, které čtenářům pomohou při čtení literatury v cizích jazycích najít rychle a bez nutnosti zavírání knihy správný význam neznámého cizího slova.

PocketBook Mini má vestavěn také modul Wi-Fi, díky kterému může čtečka komunikovat prostřednictvím internetu s okolním světem. Uživatelé mohou tak přímo ze čtečky nakupovat knihy, prohlížet internetové stránky nebo aktualizovat software zařízení.

Vysoká rychlost procesoru (1 GHz) zajišťuje plynulou práci i rychlé otáčení stránek. PocketBook Mini disponuje také vestavěnou pamětí o kapacitě 4 GB, která dovoluje čtenářům mít u sebe stále celou knihovnu, čítající řádově tisíce knih. Příjemným bonusem je 500 předinstalovaných knih.

Uvedení PocketBook Mini doprovází také celá řada značkových stylových a atraktivních pouzder (nejsou součástí balení) speciálně vytvořených pro tuto čtečku. Orginální kryt účinně ochrání toto kapesní zařízení před nechtěnou nehodou. Tyto pouzdra lze speciálními úchyty rychle a snadno připnout ke čtečce. Jsou navrženy tak, aby si PocketBook Mini zachoval kompaktní rozměry a zároveň poskytují spolehlivé řešení ochrany displeje.

Další článek: Intel kupuje Omek. Nabídne jeho čipset bezdotykové ovládání?

Témata článku: Kompaktní rozměr, Elektronický formát, Mini, Malý rozměr, Sluneční energie, Celý kryt, Čtení, Pocketbook, Nízký kontrast, Podobné hodnocení, Elektronická kniha, Malé balení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší