Notebooky pro bohatou zábavu a výkonem - nová řada Toshiba Satellite L

Notebooky pro bohatou zábavu a výkonem - nová řada Toshiba Satellite L

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje své nejnovější notebooky řady Satellite L -  modely  L50 s displejem o úhlopříčce 39,6 cm (15,6“) a L70 s velkou 43,9 cm (17,3") obrazovkou. S rozsáhlou škálou multimediálních funkcí a na první pohled poutavým provedením nabízí tyto modely široké možnosti výběru. To vše umocní zážitek z jejich používání i ze zábavy s až Full HD rozlišením a množstvím barevných variant.

Klepněte pro větší obrázek

Vytvořený pro zábavu, se dvěma různými velikostmi displeje

S tloušťkou pouhých 23,5 mm a ve třech elegantních barvách. Satellite L50 byl navržen tak, aby ho jeho uživatelé mohli mít stále s sebou. Je ideální pro uživatele, kteří chtějí stylový notebook pro práci i zábavu. Pro ty, kteří hledají náhradu stolního počítače, nebo jen potřebují pro práci větší displej, je ideální volbou model L70. Při větší velikosti zachovává všestrannou flexibilitu, bohaté možnosti pro zábavu a také lepší výdrž na baterie (až 6 hodin). To vše ve stylovém těle laděném do zlatého odstínu.

Uživatelsky přívětivý notebook s bohatým zvukem

Výrazný vzhled nejnovější řady L jde ruku v ruce s novými ergonomickými konstrukčními prvky, které zajišťují zvýšené pohodlí pro delší práci. Satellite L50 přichází s bezrámovou dlaždicovou klávesnicí a velkým ClickPadem. Nová konstrukce kláves umožňuje dosáhnout lepšího pocitu při psaní, což má za následek zlepšení produktivity doma i na cestách.

Všechny nové notebooky Satellite L charakterizuje jejich vynikající zvuk. Hudba z nich bude vždy znít tak, jak má a vylepšení DTS Sound™ jí dodá ještě větší hutnost, kvalitnější basy a lepší prostorové podání. V kombinaci s vyladěnými stereo reproduktory Skullcandy™ budou uživatelé jasně slyšet rozdíl - nezkreslený zvuk s výborným vyvážením a realistickým prostorem – ať budou streamovat filmy, pouštět video, hrát hry nebo poslouchat hudbu.

Rychlý, výkonný a působivý

Filmoví nadšenci, internetoví surfaři, studenti i fotografové – všichni mohou zvolit to nejlepší individuální řešení. Modely L50 a L70 nabízejí až 4. generaci procesorů Intel® Core i7, které poskytují vysoký inteligentní výkon pro ještě silnější a zřetelně lepší zážitky.

Řada Satellite L poskytuje také možnost výběru integrované a dedikované grafiky podle požadavků uživatele. Integrovaná grafická karta Intel® HD je k dispozici u obou velikostí displeje, zatímco nejnovější řada AMD RadeonTM R je určena pro ty, kteří požadují vysoký výkon umožňující hladké zpracování více úloh najednou a působivější zážitek při intenzivním používání. Satellite L70 nabízí pro všechny nadšence možnost grafiky AMD® ​​Radeon™ R9 M265X  se 2 GB GDDR5 VRAM, která je vynikajícím řešením pro silné herní zážitky. Model s 39,6 cm (15,6“) displejem nabízí možnost pořízení bez vestavěné DVD mechaniky.

Na displejích s rozlišením Full HD nebo HD uvidíte vždy jasně a ostře vše, co potřebujete. Vestavěná technologie Resolution+ od Toshiby analyzuje a vylepšuje video a fotografie v reálném čase a zajišťuje tak stále velmi ostrý obraz pro lepší zážitek. Užijte si živou zábavu na větším displeji modelu L70 nebo kdekoli na snadno přenosném notebooku L50.

Navržen pro flexibilitu, stvořený pro sdílení

Díky obrovskému prostoru pevného disku s kapacitou až 1TB mohou mít uživatelé svůj oblíbený obsah stále s sebou a sdílet jej odkudkoli se svými přáteli. Až čtyři USB porty, včetně až dvou rozhraní USB 3.0 umožňují rychlý a snadný přenos dat do jiných zařízení, včetně nahrávání fotografií z digitálních fotoaparátů a sdílení filmů. Jeden z těchto portů má také funkci USB Sleep-and-Charge, díky které můžete nabíjet mobilní telefon nebo MP3 přehrávač bez zapnutí notebooku. Pokud chcete ukázat obsah více lidem na obrazovce velkého plochého televizoru bez nutnosti použití kabelů, je k dispozici technologie Wi-Fi Certified™ Miracast. Některé modely nabízejí navíc funkci Intel® Wireless Display. Obsah může být ale na televizoru zobrazen také do posledního detailu přes rozhraní HDMI®.  Vybrané modely umožní také přenos obrazu v neuvěřitelně vysoké kvalitě Ultra HD do jakéhokoli kompatibilního Ultra HD displeje.

Notebooky řady Toshiba Satellite L budou v Evropě k dostání v průběhu druhého čtvrtletí roku 2014.

Řada Toshiba Satellite L:

 • HDD: až 1 TB (5400rpm)
 • Paměť: až 16 GB (8 GB x2) 1600 Mhz, DDR3L
 • Audio: vyladěné stereo reproduktory SkullcandyTM,  možnost připojení sluchátek a mikrofonu
 • Konektivita: RGB, HDMI® (s možností Ultra HD výstupu), 2-in-1 čtečka SD karet, Kensington lock port
 • Komunikace: Gigabit LAN, Wi-Fi 802.11ac standard s Intel® Dual Band Wireless-AC 3160 adaptor1, Intel® Wireless Display1, Wi-Fi Certified Miracast™, HD webkamera
 • Životnost baterie: až 6 hodin1
 • OS: Windows 8.1 64-bit

Satellite L50/L50D/L50t :

 • Displej: 39,6 cm (15,6“) HD (1366 x 768 bodů) nebo Full HD (1920 x 1080) displej s podsvícením LED
 • Procesory: až 4. Generace Intel® Core i7 CPU
 • Grafika: integrovaná Intel® HD grafika nebo samostatná grafická karta AMD Radeon™ řady R
 • Možnost Super-Multi DVD drive
 • Konektivita: viz výše, s buď 2 x USB 2.0 a 1 x USB 3.0 (s funkcí USB Sleep and Charge), nebo 1 x USB 2.0 a 2 x USB 3.0 (1 x USB Sleep and Charge)
 • Barvy: černá, zlatavá, bílá
 • Rozměry: 380 x 259,9 x 23,5 mm
 • Hmotnost: 2.2 kg

Satellite L70:

 • Displej: 43,9 cm (17,3“) HD+ (1600 x 900) nebo Full HD (1920 x 1080) LED podsvícený
 • Procesory: až 4. Generace Intel® Quad Core i7 CPU
 • Grafika: integrovaná Intel® HD grafika nebo až AMD Radeon™ R9 M265X pro nadšence se  2 GB GDDR5 VRAM
 • Volitelně Blu-rayTM BD-RE (BDXL) mechanika nebo Super-Multi DVD drive
 • Konektivita: viz výše plus 2 x USB 2.0 a 2 x USB 3.0 (1 x s funkcí USB Sleep and Charge)
 • Barvy: zlatavá
 • Rozměry: 413 x 268 x 29 / 33,7 mm
 • Weight: 2,7 kg
 
Code Hunt: Microsoft se vás pokusí naučit programovat v C# a Javě

Témata článku: Notebooky, Mobilní telefony dual, RGB LED, DisplayPort, Grafické karty do notebooku, Ultra HD, Led televizory, Rozlišení, Intel HD, Super, Toshiba Satellite, Nadšenec, USB Wi-fi, USB 3.0, Notebooky bez os, Poutavé video, Skullcandy, Miracast, Nejnovější model, Zlatá barva

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší