Notebooky Pa 3515/3553 v bílém a s procesory AMD Turion X2 Ultra

Notebooky Pa 3515/3553 v bílém a s procesory AMD Turion X2 Ultra

Modely AMILO notebook Pa 3515 a Pa 3553 opět dokazují, že společnost Fujitsu Siemens Computers je v oblasti nejmodernějších technologií jedničkou na trhu. Oba notebooky jsou vybaveny technologickými inovacemi, které uživatelům usnadňují život – ať už na cestách nebo v pohodlí domova. Ani když se stane nehoda a notebook si polijete kávou, díky nové klávesnici není třeba propadat panice – je odolná proti polití a dokáže snést sprchu až 50 ml tekutiny. Speciální dno pod klávesnicí zachytí kapalinu, která pronikne mezi klávesami, a zajistí vám dostatek času notebook vypnout a vyčistit dříve, než by došlo k jeho poškození a případné ztrátě dat. Funkce „Silent Mode“ (tichý chod) zásadně snižuje hluk z chlazení – to přijde obzvláště vhod při užívání notebooku k telefonickým hovorům s přáteli nebo s rodinou prostřednictvím VoIP. Tichý chod oceníte i během oblíbeného filmu, který si můžete pustit díky vestavěné DVD mechanice. Sledovat jej můžete i na externí obrazovce připojené v případě modelu Pa 3515 prostřednictvím DVI-I výstupu, u modelu Pa 3553 pak prostřednictvím HDMI. Modely AMILO Pa 3553 i Pa 3515 budou na českém trhu dostupné od začátku července. Doporučená koncová cena u modeluPa 3515 začíná na 16 380 Kč bez DPH, model AMILO 3553 bude v prodeji za cenu od 17 950 Kč bez DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Bílé vnější provedení a na dotyk příjemné uživatelské rozhraní zajišťuje estetický vzhled a oba modely jsou vybaveny technologiemi ideálními pro mobilní použití. Integrovaný Wi-Fi modul přináší lepší mobilitu a integrovaná grafická karta ATI Radeon™ HD 3200 použitá u modelu Pa 3515 umožňuje dosáhnout až čtyřhodinové životnosti baterie. Díky technologii ATI Hybrid CrossFireX™ je model Pa 3553 grafickým zázrakem: architektura UMA a samostatná grafická karta pak při společné práci zajišťují vynikající grafiku ve 3D. Integrovaná kamera AMILOcam doplněná o vestavěné prostorové mikrofony dává jasně najevo, že notebook můžete kdykoli a kdekoli využít k hovorům s přáteli či s rodinou. WXGA LCD displej s úhlopříčkou 15,4" a technologií BrilliantView přináší živé barvy, vynikající ostrost a skvělou kvalitu obrazu.

Kombinace nápadného designu a inovativních technologií, plus nejmodernější technologie procesorů AMD, to vše předurčuje modely AMILO Pa 3515 a Pa 3553 do role ideálních multimediálních společníků: díky vylepšené konstrukci a vysokému výkonu dokážou splnit jakékoli vaše přání.

Váš názor Další článek: Google Code Jam 2008: programátoři všech zemí soutěžte!

Témata článku: Notebooky, Integrovaná technologie, Vestavěný mikrofon, Ideální hybrid, Vnější provedení, Vestavěná kamera, Zázrak, Panic, Skvělá klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší