Notebook Lenovo ThinkPad s předinstalovaným kancelářským balíkem Microsoft Office 2003

Kancelářský balík Microsoft Office 2003 můžete mít na svém novém počítači Lenovo, notebooku či desktopu, předinstalovaný za velice výhodných podmínek.
Notebook Lenovo ThinkPad s předinstalovaným kancelářským balíkem Microsoft Office 2003

Praha, 1.2.2006 - Jako přední výrobce počítačů dosahuje společnost Lenovo velkých objemů prodeje Microsoft Office, má přímou smlouvu se společností Microsoft, a proto nakupuje softwarové licence za nižší ceny (tzv. OEM licence). Doposud však platilo, že software s OEM licencí musel být instalován na disky vyráběných počítačů. Nyní místo předinstalace sad Microsoft Office na nové počítače může společnost Lenovo sady i přikládat, a to na speciálně upraveném instalačním CD. Microsoft Office z tohoto CD je možné nainstalovat pouze na počítačích značky Lenovo.

Díky přímému smluvnímu vztahu společnosti Lenovo se společností Microsoft jsou ceny za OEM licence sad Microsoft Office nižší než je na trhu obvyklé, takže zákazník zaplatí méně.

Prodejci mohou takto zakoupenou sadu Microsoft Office s OEM licencí instalovat pouze na počítače společnosti Lenovo. Prodejce pak musí kancelářskou sadu nainstalovat na počítač ještě před samotným prodejem koncovému zákazníkovi.

„Jsme rádi, že můžeme zjednodušit proces instalace sady Microsoft Office 2003 a umožnit tak společnosti Lenovo získat konkurenční výhodu nižší cenou a flexibilitou nabídky. Společnost Lenovo může každý svůj počítač nabídnout rovnou s Microsoft Office za výhodnou cenu “ říká Petr Bobek, produktový a marketingový manažer skupiny Information Worker společnosti Microsoft.

OEM licence

OEM licence je licence, která umožňuje uživateli používat software pouze na počítači, na který byl tento software nainstalován. Se zánikem počítače zaniká i možnost licenci přenést na jiný počítač, tj. software používat na jiném počítači.

Společnost Lenovo ve spolupráci s Microsoftem prodává pod OEM licencí sady Office 2003 Basic a Office 2003 Small Business.

 

O společnosti Lenovo

Společnost Lenovo (HKSE: 992; ADR: LNVGY) je inovativní výrobce osobních počítačů s pozicí třetího největšího výrobce osobních počítačů na světě. Vznikla akvizicí divize osobních počítačů společnosti IBM společností Lenovo Group, její hlavní vývojová centra se nacházejí v Japonsku (Yamato), Číně (Peking, Šanghaj, Shenzen) a Severní Karolíně v USA (Raleigh). Společnost Lenovo vyvíjí, vyrábí a prodává spolehlivé, bezpečné a snadno použitelné technologie a produkty.
Další informace naleznete na adrese www.lenovo.com a www.lenovo.com/cz.


O společnosti Microsoft Česká republika

Posláním společnosti Microsoft je umožnit lidem a organizacím v České republice zcela naplnit jejich potenciál podněcující rozvoj vzdělané a prosperující znalostní společnosti, a to prostřednictvím špičkového software, který s využitím umu českých odborníků vytváří bezpečné a důvěryhodné prostředí pro své uplatnění ve všech oborech a lidských činnostech.
Další informace naleznete na http://www.microsoft.com/cze.

Váš názor Další článek: Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Microsoft, Notebooky, Microsoft Office 365, Yamato, Český výrobce, Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2013, Výhodný software, Worker

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší