Notebook ASUS C90 umožňuje snadný upgrade podle vašich potřeb

Notebook ASUS C90 umožňuje snadný upgrade podle vašich potřeb

Praha 11. června 2007 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, vytvořila novou řadu notebooků ASUS C90, která je určena nadšencům toužících po sestavení počítače svých snů. Tento výkonný mobilní počítač s vysoce modulární architekturou umožní uživatelům, aby si jej upravili zcela podle svého přání. Zkušení uživatelé a jiní počítačoví „fanatici“ mohou podle potřeby snadno měnit všechny klíčové komponenty a získat tak ohromný výpočetní výkon pro náročné hry nebo multimediální aplikace.

ASUS C90 je vybaven procesorem CPU Intel Core 2 Duo používaným u stolních počítačů, což přináší výkon, který vysoce překračuje standardy normálních mobilních počítačů. ASUS C90 tak umožňuje pracovat efektivněji a zároveň ušetřit peníze. Notebook je vybaven modulem standardní grafické karty s rozhraním MXM, který lze vyměnit za jiné kompatibilní grafické karty. Snadná změna grafického modulu dává šikovným kutilům a zkušeným uživatelům možnost uspokojit individuální nároky na grafický výkon a kvalitu obrazu. Navíc mohou uživatelé pomocí exkluzivní funkce ASUS Turbo Gear snížit nebo zvýšit frekvenci procesoru a nastavit tak požadovaný výkon CPU. K dispozici jsou čtyři režimy – Overclocking (přetaktování), Standard, Gaming (hraní) a Power Saving (úspora energie).

Témata článku: Notebooky, Gaming, Gear, Šikovná aplikace, Zkušený uživatel, Náročný uživatel, Nadšenec, Exkluzivní aplikace