Norton Internet Security Add-On chrání citlivá data uživatelů před zcizením

Praha – 7. listopadu 2006 – Symantec uvolnil k bezplatnému stažení doplněk pro bezpečnostní systém Norton Internet Security 2007. Uživatelé po jeho instalaci získají čtyři nové funkce, které zvýší jejich bezpečnost při používání internetových služeb.
Norton Internet Security Add-On chrání citlivá data uživatelů před zcizením

Balíček je k dispozici v několika jazykových verzích na adrese http://service1.symantec.com/SUPPORT/custserv.nsf/docid/2006092616462646.

 

„Norton Internet Security nabízí ochranu proti širokému spektru internetových hrozeb, ale Symantec chce svým zákazníkům nabídnout ještě víc“ uvedl Patrick Müller, Consumer Channel Sales společnosti Symantec.  Nové funkce obsažené v přídavném balíčku se tak soustředí zejména na zajištění většího soukromí a pohodlí při práci na internetu a ochranu dětí před nevhodnými webovými stránkami.“

 

Aplikace Norton AntiSpam  automaticky rozpoznává nevyžádané zprávy elektronické pošty včetně podvodných e-mailů. Šetří tak čas, který uživatel stráví tříděním příchozí pošty, a chrání jej před podvody spojenými s elektronickým bankovnictvím. Funkce Norton Parental Control dává uživatelům možnost kontrolovat obsah, ke kterému na internetu přistupují děti. Mezi nevhodný obsah je řazena zejména pornografie a násilí.

 

Funkce Blokování citlivých informací varuje uživatele před každým pokusem o odeslání citlivýchj informací, jako jsou čísla kreditních karet, prostřednictvím elektronické pošty, webových stránek a nástrojů pro okamžitou komunikaci (ICQ, MSN a další). Funkce Odstranění reklam snižuje zátěž, kterou na internetové připojení i samotné uživatele  klade na internetu všudypřítomná agresivní reklama.


O společnosti Symantec

Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor | Doplnění k testu grafických karet v časopisu Computer 21/06

Témata článku: Internet, Bezpečnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší