Norton Internet Security 2010 dosáhl výborného hodnocení v testu AV-Test

13. září 2010
AMD Ontario: útok na osamocený Atom
Norton Internet Security 2010 dosáhl výborného hodnocení v testu AV-Test

Norton Internet Security 2010 byl spolu s dalšími běžně dostupnými bezpečnostními balíky testován nezávislým institutem AV-Test v prostředí operačního systému Windows 7. V období od dubna do června 2010 probíhal náročný test celkem devatenácti bezpečnostních produktů. Společnost AV-Test se zaměřila na reálné hrozby, s kterými se uživatelé na internetu běžně setkávají. Produkty měly za úkol čelit hrozbám s využitím všech funkcí a ochranných vrstev. Norton Internet Security 2010 dosáhl jedinečných výsledků a umístil se na špici mezi všemi produkty. Zároveň tak získal prestižní certifikát nezávislého institutu AV-Test.

"V AV-Test.org nehodnotíme jen bezpečnostní funkce, které nabízí různé bezpečnostní produkty," říká Andreas Marx, CEO, AV-Test.org. "Ale také podrobně u všech produktů testujeme možnosti obnovení a odstranění rootkitů i bezproblémovost použití včetně dopadu používání bezpečnostního softwaru na počítač."

Podrobné informace o výsledcích Norton Internet Security 2010 naleznete v příloze a také na stránkách http://www.av-test.org/certifications

Informace o produktu Norton Internet Security najdete na: http://www.symantec.com/cs/cz/norton/internet-security.

Témata článku: Norton Internet Security, Ochranná funkce, Náročné používání, Reálné využití, Náročný test

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?