Nokia v Evropě nabízí služby mobilního tisku

Nokia v Evropě nabízí služby mobilního tisku

Espoo, Finsko/Praha 3. července 2007 – Nokia v Evropě spouští plně integrovanou službu mobilního tisku. Tato nová služba Nokia lidem umožňuje objednat si snadno a přímo ze svého přístroje tisk snímků ve vysoké kvalitě prostřednictvím mobilních nebo bezdrátových (WLAN) sítí. Objednané snímky si klienti mohou nechat doručit domů nebo přátelům.

“Pamatujete si na dobu, kdy jste se museli vydat do obchodu, aby vám vyvolali film?” ptá se Mikko Pilkama, ředitel divize Multimedia společnosti Nokia.“Nyní si můžete snímky objednat přímo ze svého zařízení Nokia Nseries a nechat si je doručit až ke dveřím – zcela bez potíží!”

Uživatelé kompatibilních multimediálních přístrojů Nokia Nseries nyní potřebují pouze jediné zařízení k zachycení snímků, jejich editaci a objednání tisku. Své oblíbené fotky také můžete nechat vytisknout na lepící štítky nebo dárkové předměty, jako jsou hrnečky, puzzle či trička, a nechat je poslat kamarádovi.

Služba mobilního tisku je v přístrojích přístupná z aplikace Galerie. Jednoduše vyberte obrázky pro tisk, vložte adresu a další požadované údaje a stiskněte „Objednat nyní“. Objednávka je poté zpracována v CeWe Color a snímky jsou doručeny na zadanou adresu.

Mezi platební metody obvykle patří kreditní karta, stejně jako další platební systémy dostupné v dané zemi. Pro přiblížení služby lidem si každý nový uživatel může objednat tisk prvních deseti snímků zdarma.

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Lid, Puzzle, WLAN, Finsko, Přiblížení, Platební údaj

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje