Nokia ohlašuje největší oslavu silvestrovské noci na světě, která se bude konat v pěti velkých městech světa

Espoo, Finsko/ Praha 14. prosince 2006 – 31. prosince přivítá Nokia nový rok jedinečným způsobem – propojením milionů milovníků hudby z celého světa při odpočítávání posledních minut roku 2006.
Nokia ohlašuje největší oslavu silvestrovské noci na světě, která se bude konat v pěti velkých městech světa

Na párty Nokia New Year`s Eve, globální hudební události zahrnující čtyři kontinenty, vystoupí množství mezinárodních umělců, včetně The Black Eyed Peas a Scissor Sisters, kteří budou o silvestrovském večeru bavit diváky na jedné velké párty – od Hong Kongu až po Rio de Janeiro. Ti, kteří se nemohou účastnit této párty osobně si ji budou moci užít v televizi nebo přes internet. Aby bylo možné tuto unikátní celosvětovou oslavu uskutečnit, angažovala Nokia Harvey Goldsmith CBE, producenta Live Aid a Live8.

Silvestrovská oslava společnosti Nokia bude cestovat od východu k západu. Párty bude zahájena v Hong Kongu v areálu Ocean Terminal a následně bude pokračovat na Andheri Stadium v Bombaji, u Brandenburské brány v Berlíně, na pláži Ipanema v Rio de Janeiru a závěr večera se odehraje v New Yorku.

„Silvestrovská oslava společnosti Nokia je splněním slibu o „Spojování lidí“ a jejím cílem je spojit miliony lidí na celém světě prostřednictvím hudby a mobility,“ prohlásila Jo Harlow, senior viceprezident  pro marketing společnosti Nokia. „Silvestrovská párty pořádaná společností Nokia využije moci televize, internetu a živých vystoupení světoznámých umělců k tomu, aby rozproudila debatu mezi různými lidmi při sdílení oslav této neuvěřitelné noci.“
 
Když mluvil o tomto vystoupení Jake Shears, zpěvák skupiny Scissor Sisters, řekl: „Z našeho vystoupení na celosvětové hudební párty Nokia jsme u vytržení. Myslím, že si to všichni řádně užijeme.“

„Je to vzrušující a ambiciózní projekt a je to také poprvé, kdy bude Silvestr oslavován formou globální hudební události,“ prohlásil Harvey Goldsmith. „Silvestrovská oslava pořádaná společností Nokia představí mezinárodní  a místní umělce v živém vysílání jak na Silvestra tak na Nový rok ve speciálním, globálně přenášeném TV programu. Jsem šťasten, že se toho mohu zúčastnit.“

Silvestrovská oslava se společností Nokia bude největší světová silvestrovská párty roku 2006, zahrnující pět vystoupení. Očekává se, že přijde 1,3 milionů diváků a díky televizi a internetu ji shlédne na 150 milionů diváků po celém světě.

Společnost Nokia v průběhu několika příštích týdnů oznámí další podrobnosti, včetně zveřejnění jmen dalších mezinárodních a místních umělců – tedy umělců, kteří dokáží rozproudit debatu mezi lidmi po celém světě. Pro nejnovější informace navštivte www.nokianewyearseve.com.

Témata článku: Internet, Black Eyed Peas, Hong Kong, Kong, Live TV, Ocean, Rio, Rio De Janeiro, TV Live

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí