Nintendo si k ochraně her na nové konzoli Nintendo DS vybrala RSA Security

Produkty RSA BSAFE zabezpečí nejnovější digitální herní zařízení ověřenou integrovanou zabezpečovací technologií.
Nintendo si k ochraně her na nové konzoli Nintendo DS vybrala RSA Security

Praha, 10. února 2005RSA Security oznamuje, že si společnost Nintendo licencovala šifrovací řešení RSA BSAFE v mikro a full verzích pro své nejnovější přenosné herní konzole Nintendo DS. Tento systém zajistí ochranu her během hraní a sdílení prostřednictvím bezdrátové komunikace mezi jednotlivými Nintendo DS zařízeními. Díky němu může společnost Nintendo spotřebitelům nabídnout nejmodernější interaktivní hry a vývojářům her zajistit ochranu jejich cenného majetku.

 

Nintendo patří mezi průkopníky přenosných herních zařízení a v současnosti je lídrem tohoto trhu. Nové bezdrátové funkce Nintendo DS uživatelům umožní sdílení a společné interaktivní hraní některých her. Technologie RSA BSAFE slouží k ochraně autorských práv vydavatelů her sdílených prostřednictvím bezdrátové komunikace. Technologii bude možné rovněž využít k ochraně herního software určeného ke zkoušení v obchodech a na dalších prezentacích. Tyto funkce představují pro vývojáře a distributory her na platformě Nintendo DS jistotu, že všechny interaktivní tituly budou provozovány v bezpečném, spolehlivém prostředí, které spotřebitelům přinese bezproblémové, stabilní herní zážitky, jaké se od zařízení Nintendo právem očekávají.

 

RSA Security má 20 let zkušeností s vývojem bezpečnostních standardů a technologií, včetně klíčových bezpečnostních protokolů typu SSL, což je  základ elektronického obchodování po Internetu. V současnosti se věnuje vývoji základních technologií efektivní ochrany majetku v prostředí digitálních herních zařízení a služeb. Společnost je rovněž uznávaný přední dodavatel šifrovací infrastruktury veřejných klíčů a dalších zabezpečovacích produktů a služeb pro celou řadu elektronických zařízení.

 

O společnosti RSA Security

RSA Security pomáhá organizacím chránit soukromé informace a spravovat identity lidí a zařízení, které mají k těmto informacím přístup a využívají jich. Společnost zabezpečuje více než 15 miliónů uživatelských identit, hlídá trilióny obchodních transakcí ročně a zajišťuje utajení dat pro desítky tisíc aplikací na celém světě. Portfolio řešení RSA Security, které zahrnuje správu identit a přístupu na Web, bezpečný mobilní a dálkový přístup, bezpečný přístup v rámci podniků, bezpečné transakce a ochranu identity spotřebitele, udává standardy v oboru. Silná reputace RSA Security je založená na dvacetileté historii vynalézavosti, vedoucím postavení, osvědčených technologiích a více než 17.000 zákaznících po celém světě. Spolu s více než tisícovkou technologických partnerů a integrátorů dodává RSA Security odvahu k vyzkoušení síly a možnosti Internetu. Více informací najdete na www.rsasecurity.com.

 

O společnosti Nintendo

Společnost Nintendo Co., se sídlem v Kyoto, v Japonsku je přední světový dodavatel a inovátor interaktivní zábavy. Věnuje se výrobě a prodeji hardware a software pro své oblíbené domácí a přenosné videohry. Každý rok přibývají stovky nových titulů pro nejprodávanější zařízení Game Boy Advance SP, Nintendo DS a Nintendo GameCube, a rozšiřují tak ohromnou a tradičně pestrou nabídku videoher pro hráče všech věkových kategorií. Od uvedení prvního domácího systému pro videohry v roce 1983 prodala společnost Nintendo již více než 1,9 miliardy videoher a více než 336 milionů herních zařízení. Stojí u zrodu takových herních hvězd, jako je Mario a Donkey Kong a populárních frenčízingových fenoménů Metroid, Zelda a Pokémon. Plně vlastněná pobočka Nintendo of America Inc., se sídlem v Redmondu, ve Washingtonu, USA se stará o aktivity na západní polokouli. Další informace o společnosti Nintendo jsou k dispozici na webových stránkách www.nintendo.com.

 

 

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

Sara Buttle                                                                   Barbora Spěváková

RSA Security                                                            Fleishman-Hillard

sbuttle@rsasecurity.com                                            spevakova@fleishman.com

Tel.: +44 1344 781 000                                             Tel.: 224 232 650

 

Váš názor Další článek: Microsoft opravil dvě chyby DRM v Media Playeru

Témata článku: Software, Nintendo, Mikro, Game Boy, Sara, Pokémon, Nintendo Ds, Přenosné zařízení, Advance


Určitě si přečtěte

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 74

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 74

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X