Nezávislá výzkumná agentura ocenila Novell jako lídra v oblasti platforem pro spolupráci

Nezávislá výzkumná agentura ocenila Novell jako lídra v oblasti platforem pro spolupráci

Společnost Novell ohlásila, že její řešení týmové spolupráce Novell® Teaming bylo oceněno jako lídr v srpnové zprávě agentury Forrester Research, Inc. nazvané Forrester Wave: Collaboration Platforms, Q3 2009. V hodnocení produktu Novell Teaming zpráva uvádí: „Teaming přináší velmi silné funkce pro pracovní prostory a vývoj aplikací pro spolupráci, zvlášť v oblasti pracovního toku.“ Novell Teaming završuje kvalitní sadu řešení Novellu pro spolupráci a pomáhá zákazníkům zvýšit produktivitu podniků.

Srpnová zpráva Forrester Wave: Collaboration Platforms Q3 2009 uvádí: „Tradiční výrobci řešení spolupráce si všimli jedinečných možností sociálních sítí a aktivně jejich funkce přidávají do svých produktů. Navíc do segmentu spolupráce zasahují i tradiční výrobci řešení správy obsahu a i ti přicházejí se sociálními funkcemi.“

Produkt Novell Teaming byl hodnocen v několika kategoriích včetně zabezpečení, týmové spolupráce, architektury a správy. Zpráva dále poznamenává, že „Novell si akvizicí produktu SiteScape a jeho rebrandingem na Novell Teaming vytvořil solidní pozici jako výrobce platformy pro spolupráci.“ Novell Teaming jako součást sady produktů Novellu pro spolupráci představuje další generaci aplikace pro spolupráci, která spojuje lidi, projekty a procesy v pracovním prostoru, jenž zvyšuje efektivitu a podporuje inovace.

„Od koncových uživatelů se denněvyžaduje, aby přicházeli s inovativními nápady a nacházeli vhodná řešení problémů. Ovšem bez těch správných nástrojů se pracovní proces může zásadně zpomalit, takže je často neúspěšný,“ řekla Wendy Steinle, ředitelka marketingu řešení a produktů End-User Computing ve společnosti Novell. „Novell Teaming zajišťuje, aby se nejhodnotnější majetek organizace – intelektuální vlastnictví a kolektivní znalosti zkušených odborníků – nikdy neztrácel a vždy sloužil ke generování, rozvíjení a zachování skvělých nápadů. Jsme nadšeni, že Forrester Research, jedna z předních analytických firem v IT průmyslu, vidí hodnotu, kterou Novell Teaming přináší především v tom, že pomáhá organizacím rozvíjet růst prostřednictvím spolupráce a lépe si tak udržet náskok před konkurencí.“

Řešení týmové spolupráce Novell Teaming zvyšuje produktivitu podniků pomocí komponent sociálních sítí. Pomocí kvalitních zabudovaných funkcí pracovního toku pomáhá uživatelům sledovat stav a průběh zpracování dokumentů a zajišťuje tak rychlejší, bohatší vývoj obsahu. Robustní pracovní prostory týmu podporují diskuze v reálném čase a sestavování efektivních týmů, kde lze ke členům přistupovat ne podle blízkosti, ale podle odbornosti a schopností, které do projektu přinesou. Kombinace pracovních prostorů, odbornosti, správy obsahu a znalostí umožní podnikům překročit základní možnosti e-mailu a nabízí koncovým uživatelům široký soubor možností sociálních sítí, jež umožňují celkově daleko produktivnější spolupráci.

Zpráva Forrester Wave posuzuje produkty předních výrobců na základě více než 60 kritérií v oblastech aktuální nabídky, strategie a přítomnosti na trhu.

Další informace o produktu Novell Teaming najdete na adrese http://www.novell.com/products/teaming/.

Témata článku: Rebranding, Wave, Wendy, Skvělé řešení, Tradiční výrobce, Skvělá efektivita

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí