Nezávislá studie zařadila Xerox mezi společnosti s vedoucím postavením

Nezávislá studie zařadila Xerox mezi společnosti s vedoucím postavením na trhu za multifunkční technologie a za služby kancelářím
Nezávislá studie zařadila Xerox mezi společnosti s vedoucím postavením

Již podruhé v řadě byla společnost Xerox zařazena na žebříček Monochrome MFP Magic Quadrant, který sestavila společnost Gartner za uplynulou část roku 2004 na základě nezávislé studie. Xerox byl na tento žebříček zařazen díky svým vizím, technologiím a službám v oblasti kancelářských multifunkčních zařízení.

 

Studie MFP Magic Quadrant usnadňuje orientaci na trhu velkému počtu klientů společnosti Gartner, kteří chtějí přejít ze samostatných kancelářských zařízení na multifunkční systémy. Tyto společnosti mají v sobě zabudovanou tiskárnu, kopírku, skener a fax.

 

Nezávislá studie zařadila Xerox do skupiny „Vedoucích společností“. Podle společnosti Gartner mezi „Vedoucí společnosti“ patří takové společnosti, které vykazují solidní finanční výsledky, mají jasnou vizi ve směřování trhu a aktivně budují konkurenční výhody k udržení jejich vedoucího postavení. Hlavními hodnotícími kritérii této studie byl rozsah technologií multifunkčních systémů, četnost obnovy produktů, globální měřítko provozů, vzrůstající zaměření na řešení a služby, včetně schopnosti pomoci organizacím zhodnotit požadavky na zařízení a tržní nabídku. 

 

Jestliže má být společnost zařazena do skupiny „Vedoucích společností“ (Leaders quadrant), musí mít silnou základnu partnerských řetězců a nabízet širokou škálu služeb a podporu svým zákazníkům.

 

„Výsledky studie společnosti Gartner s názvem Magic Quadrant ukazují, že Xerox si i nadále udržuje vedoucí postavení jak na trhu multifunkčních zařízení, tak v nabídce služeb," řekl Emerson U. Fullwood, prezident Xerox Channels Group. „Snížením cen a zvýšením produktivity pro zákazníky v podobě malých i velkých společností, si chce Xerox nadále tuto pozici udržet. To vše je dále podpořeno špičkovými technologiemi a službami pro management dokumentů.”

 

 

 

 

 

Studie společnosti Gartner je doplněna komentáři, které sledují průmyslové trendy za poslední rok. Podle společnosti Gartner začínají sofistikovanější společnosti na účastníky studie hledět jako na opravdové partnery v dodávkách informačních technologií, kteří dokáží propojit strategii řízení toku dokumentů s obchodní strategií jejich společnosti. Xerox již dlouhou dobu drží vedoucí postavení v poskytování konzultačních služeb a podpoře svých zákazníků při vývoji nejvýkonnějších a nákladově nejefektivnějších řešení na řízení toku dokumentů.

-XXX-

 

Xerox Czech Republic prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro management dokumentů. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

 

Xerox Europe, která je evropským zastoupením 6. největší světové společnosti zabývající se informačními technologiemi Xerox Corporation nabízí na celém území Evropy výrobky, řešení a služby značky Xerox. Posláním společnosti Xerox je nabízet zákazníkům uživatelsky jednoduchá řešení která spojují svět papírových a digitálních dokumentů a prostřednictvím sdílení poznatků zvyšují produktivitu podnikání.

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

 

Kontakt pro média:

Martina Machová, Xerox CR
tel. 227 036 420,
E-mail: martina.machova@cze.xerox.com

Jana Kulísková, CoLin
tel. 283 890 139
E-mail: jana.kuliskova@colin.cz

 

POZNÁMKA PRO REDAKTORY: Xerox®, The Document Company® a digitální X® jsou obchodní značky XEROX CORPORATION.

Váš názor Další článek: Novell zveřejnil Mono 1.0 - open source variantu .NET

Témata článku: Emerson, Yellow, Xerox, Vzrůstající trend, Magic


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 30

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu