NEXTRA zřizuje v Praze zastoupení pro střední a východní Evropu

28. června 2002
SiS Xabre do 14 dnů u nás
S platností od 1. července 2002 začne v Praze oficiálně fungovat regionální zastoupení společnosti NEXTRA/TBS (Telenor Business Solutions) pro střední a východní Evropu.
NEXTRA  zřizuje v Praze zastoupení pro střední a východní Evropu

Praha, 25. června 2002 – Jeho ředitelem byl jmenován Viceprezident společnosti NEXTRA/TBS Søren Asger Ravn.

 

„Doposud jsme veškeré záležitosti týkající se střední a východní Evropy koordinovali přímo z Norska,“ uvedl Sø­ren Asger Ravn, viceprezident pro záležitosti ve střední a východní Evropě společnosti NEXTRA/TBS. „Přesunutím našeho regionálního zastoupení do Prahy se chceme ještě více přiblížit našim stávajícím a potencionálním zákazníkům a využít všech možností, které trhy v regionu střední a východní Evropy nabízejí,“ dodal Ravn.

 

Sø­ren Asger Ravn se narodil 21. srpna 1959 v Dánsku. V roce 1982 získal bakalářský titul na Aarhus School of Business Administration a na téže škole získal v roce 1985 titul MBA. Hovoří dánsky, anglicky, norsky, švédsky a dorozumí se také německy. Ve společnosti NEXTRA/TBS působí od roku 2000 a kromě funkce Viceprezidenta pro záležitosti ve střední a východní Evropě je také Obchodním a marketingovým ředitelem. Sø­ren Asger Ravn pracoval v průběhu své kariéry například ve společnostech Hewlett Packart AS a Mogens Klein AS (dnes ITC Scandinavia AS), kde se věnoval především oblasti prodeje a marketingu. Před svým nástupem do společnosti NEXTRA AS pracoval několik let v Computer Associates, kde naposledy zastával funkci divizního senior viceprezidenta pro Evropu. Sø­ren Asger Ravn má rád tenis, golf, fotbal, lyžování, vaření a cestování, je rozvedený a jeho 16letá dcera žije v Dánsku.

 

* * *

 

O společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o.

 

NEXTRA Czech Republic s.r.o. respektuje jedinečnost každé společnosti, analyzuje a navrhuje vždy optimální komunikační řešení s důrazem na individuální přístup k zákazníkovi. NEXTRA nabízí celou škálu komunikačních služeb na bázi IP protokolu, jako jsou služby pro spolehlivé připojení k Internetu, hostování serverů a aplikací v datových centrech, řešení pro zabezpečení firemních dat, telekomunikační služby - kvalitní, levné telefonování a služby budování virtuálních privátních sítí - řešení pro vnitrofiremní komunikaci.

 

Váš názor Další článek: SiS Xabre do 14 dnů u nás

Témata článku: Mba, Reno, Golf, Klein, Rena, Východní Evropa


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky