NEXTLAN nabízí produkty Cognimatics pro vyhodnocování obrazu

NEXTLAN nabízí produkty Cognimatics pro vyhodnocování obrazu

Společnost NEXTLAN se stala výhradním distributorem produktů pro rozpoznávání a analýzu obrazu firmy Cognimatics. Softwarová řešení TrueView spočítají návštěvníky, určí úspěšnost marketingových akcí a postarají se o bezpečnost zvolených oblastí.

Výhradní distribuce produktů Cognimatics TrueView vhodně doplňuje dosavadní nabídku společnosti NEXTLAN. Produktová řada TrueView je nabízena jako samostatný software určený pro běžná PC či pokladní systémy, ale také jako vestavěné řešení pro kamery a videoservery Axis.

Software TrueView mění kamery na velmi kvalitní senzor. V reálném čase provede analýzu a vyhodnocení obrazu a získá z něj důležité informace. TrueView People Counter spočítá návštěvníky obchodu (přicházející i odcházející) a nabídne podrobné a přehledné statistiky.

Znalosti o zákaznících získané pomocí TrueView People Counteru lze využít ke zvýšení prodejů a vyšší efektivitě prodejny. Získaná data o pohybu zákazníků umožní analýzu trendů a vyhodnocení reklamy a propagace. Dovolí lépe naplánovat směny zaměstnanců a vybrat optimální otevírací dobu. Díky monitorování pohybu zákazníků je možné zlepšit strategická marketingová rozhodnutí a minimalizovat ztráty způsobené nefunkčními reklamními akcemi.

Doplňkový TrueView Report běžící na běžném počítači nebo POS terminálu nabídne podrobné statistiky. Program také slouží ke snadné správě počítání lidí z více zdrojů a umožňuje jejich srovnání s POS daty z pokladen, povětrnostními podmínkami atd. To je zvlášť užitečné pro obchodní řetězce či nákupní střediska.

Nástroj TrueView Dwell Time dodává přesné informace o účinnosti marketingových nástrojů na zákazníky uvnitř obchodu. Umí spočítat návštěvníky, kteří si skutečně prohlédli dané marketingové médium, a změřit odezvu zákazníků na specifické prvky uvnitř obchodu včetně doby zaujetí. Pomůže tak získat přesné informace o účinku marketingu.

Ve spolupráci s People Counterem nabídne Dwell Time také srovnání počtu všech návštěvníků prodejny s těmi, kteří prošli kolem daného marketingového média bez povšimnutí, a zákazníky, kteří si ho prohlédli.

Posledním z řady TrueView je nástroj Digital Fence. S ním spolehlivě střežíte virtuální hranici, a to jak ve vnitřních prostorách, tak ve venkovních. Na překročení bezpečnostní hranice reaguje Digital Fence spuštěním požadované akce: od tichého upozornění ochranky po hlasitý alarm.

Všechny produkty řady TrueView jsou dostupné jak v zabudovaném provedení pro kamery Axis, tak pro běh na minipočítačích, běžných serverech a pokladních terminálech. Lze je také snadno využít s analogovými kamerami připojenými na videoserver Axis 242S IV.

Produkty TrueView slouží především k zautomatizování činnosti, kterou je člověk schopen dělat vizuálně. Využití nacházejí v obchodech, kde přinášejí důležité informace nejen o počtu zákazníků, ale také o jejich nákupním chování a rozhodování.

Více informací lze získat na adrese www.cognimatics.com či www.netcam.cz/produkty/software-sprava-videa/cognimatics.php.

Témata článku: Software, Běžný senzor, Přesná informace, People, Běžný zákazník, Dosavadní informace, Vnitřní prostor, Terminál, Counter, Alarm, Podrobná analýza, Vestavěná kamera, Podrobná data, Axis, Bezpečnostní kamera, Přicházející zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje