NextiraOne získává významná ocenění od Cisco

24. dubna 2006 – Společnosti NextiraOne byla udělena významná partnerská ocenění Cisco Systems jako uznání za její aktivity v oblasti integrovaných IP řešení u evropských zákazníků. NextiraOne France byla jmenována Cisco Gold partnerem roku v Evropě a mnoho dalších „zlatých“ ocenění získala zastoupení NextiraOne v dalších evropských zemích, včetně České republiky.
NextiraOne získává významná ocenění od Cisco

NextiraOne, jako certifikovaný Gold Partner na všech národních evropských trzích, získala nejvyšší ocenění za své aktivity v Rakousku, Belgii, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Německu, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. Tato uznání byla udělena v souvislosti s ohlášením nového globálního partnerského programu Cisco Systems (Enhanced Channel Partner Program). Nejvyšší ocenění se udělují pouze těm partnerům, kteří mají nejlepší výsledky při dosahování zákaznické spokojenosti (Cisco Customer Satisfaction Excellence).

 

Dále Cisco Systems předala zastoupením NextiraOne na jednotlivých lokálních trzích následující ceny:

 

        Partner roku v oblasti Managed Services, Německo (celkový evropský vítěz)

        Partner roku v oblasti služeb, Francie (celkový evropský vítěz)

        Výjimečná zákaznická spokojenost, Belgie/Lucembursko

        Partner roku v oblasti služeb, Švýcarsko

        Partner roku v oblasti velkých zákazníků, Česká republika

        Partner roku pro IP komunikace, Polsko

 

K získání titulu Cisco Gold Certified Partner musí organizace demonstrovat své schopnosti dodávat nejvyšší úroveň podpory, dosáhnout měřitelné úrovně zákaznické spokojenosti a být uznávány pro rozvoj svých expertních znalostí v daných specializacích. V případě technologií Cisco vlastní NextiraOne know-how ve specializacích Unified Communications, Bezpečnost, Bezdrátové LAN, a Routing & Switching.

 

Pro více informací o zlatých partnerech Cisco Systems prosím kontaktujte:

http://www.cisco.com/web/partners/pr11/pr8/pr27/partners_pgm_concept_home.html.

 

NextiraOne Czech se jako každoročně tak i letos účastní konference Cisco Expo 2006, která se koná ve dnech 26. - 27. dubna 2006 v prostorách multikina Village Cinemas ANDĚL Praha  (www.ciscoexpo.cz).  

 

O NextiraOne

Společnost NextiraOne poskytuje zákazníkům ucelená komplexní řešení pro vybudování infrastruktury z oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat. NextiraOne poskytuje nejlepší technologie ve své třídě od vedoucích partnerů jako Alcatel, Cisco Systems, Genesys a Nortel Networks. Mezi významné zákazníky společnosti NextiraOne v ČR se řadí ČESKÝ TELECOM, T-Mobile, Eurotel, GTS, ČSOB, Komerční Banka, HVB Bank, Raiffeisen Bank, ŠkoFIN, GE Capital Bank, Allianz, SAZKA, Nestlé, Pražská plynárenská, Ministerstvo vnitra ČR, Škoda Holding, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita Brno, VUT v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další.

Témata článku: Evropský partner, Cinemas, Allianz

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje