NextiraOne získala jako první instituce dvojí certifikaci zlatého partnera společnosti Genesys v regionu EMEA

NextiraOne získala jako první instituce dvojí certifikaci zlatého partnera společnosti Genesys v regionu EMEA

Paříž, 4. června 2007. Společnost NextiraOne, přední evropský expert na komunikační služby, oznámila získání certifikace zlatého partnera pro technologii Genesys Voice Platform (GVP) v rámci programu Gold Certification. Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., dceřiná společnost koncernu Alcatel-Lucent (Euronext Paříž a NYSE: ALU), spustila certifikační program v roce 2005, aby vyhověla potřebám rostoucího okruhu zákazníků zdokonalováním odborných znalostí partnerů v oblasti technologie Genesys. Tento program, který slouží jako rámec odborné zdatnosti a kvality partnerů Genesys, umožňuje oceňovat jejich technickou odbornost a vynikající úroveň služeb zákazníkům.

Společnosti NextiraOne a Genesys pomáhají podnikům transformovat jejich kontaktní centra na dynamická podnikatelská aktiva, jež poskytují vynikající službu a vysokou produktivitu agentů. Jejich společně dodávaná řešení budou nadále zvyšovat spokojenost zákazníků, neboť NextiraOne dosáhla kvality služeb požadované pro toto ocenění. Je to už druhá zlatá certifikace společnosti NextiraOne – v roce 2006 získala tato společnost certifikaci Gold Suite.

„Program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi,“ řekl Brad Coleman, senior viceprezident společnosti Genesys pro celosvětové služby zákazníkům. „NextiraOne získala tuto certifikaci za své odhodlání poskytovat kvalitní služby a neustále zvyšovat spokojenost zákazníků.“

Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne Europe, řekl: „Je to naše už druhá zlatá certifikace od společnosti Genesys a dokazuje bezkonkurenční odbornost společnosti NextiraOne v oblasti dodávek řešení kontaktních center přizpůsobených potřebám různých zákazníků. Těšíme se, že s touto certifikací, rostoucí základnou zákazníků i úrovní jejich spokojenosti budeme dále prokazovat prozíravost společnosti NextiraOne v poskytování řešení postavených na technologii Genesys podnikům všech velikostí.“

Pro získání zlaté certifikace musí partner vyhovět následujícím požadavkům:

  • osvědčená historie implementací u zákazníků za poslední dva roky,
  • vysoká spokojenost zákazníků – vychází z průzkumů mezi zákazníky,
  • úplný laboratorní systém pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
  • kvalitní školení zaměstnanců pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
  • dodržování profesionálních metodik a doporučených postupů poskytování služeb,
  • infrastruktura technické podpory, personál a definované postupy.

Partneři se zlatou certifikací získávají za svou odbornost a nasazení možnost používat logo schválené společností Genesys a prominentní pozici v adresáři partnerů Genesys. K dispozici mají také marketingové výhody, technické nástroje a podpůrné služby poskytované pouze zlatým partnerům.

Témata článku: Odborná znalost, Profesionální nasazení, Paříž, Gold, Partner, Vysoká úroveň, Vysoká kvalita, Coleman

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje