NextiraOne Czech se letos zúčastnila konference TELEINFORMATIKA jako zlatý partner

Praha, 12. prosince 2005 – Společnost NextiraOne Czech, přední poskytovatel integrovaných komunikačních řešení, se zúčastnila letošního 6. ročníku konference TELEINFORMATIKA jako jeden ze dvou nejvýznamnějších, zlatých partnerů. V rámci této události, která se konala ve dnech 28. - 30. listopadu 2005, společnost představila účastníkům především moderní komunikační řešení v oblasti kontaktních center a podnikové bezpečnosti.
NextiraOne Czech se letos zúčastnila konference TELEINFORMATIKA jako zlatý partner

„Konferenci TELEINFORMATIKA považujeme za jednu z nejvýznačnějších akcí v České republice, která se zaměřuje na oblast komunikací,“ řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel NextiraOne Czech. „Stejně jako v minulých letech tak i letos konference nabídla informace o zajímavých trendech, bez kterých se většina českých firem v blízké budoucnosti zřejmě neobejde.“

 

Společnost NextiraOne Czech na konferenci prezentovala celkem tři zajímavé okruhy. Jedním z nich je technologie porozumění obsahu, které je klíčem ke zvýšení efektivity kontaktních center. Technologie Content Intelligence umožňuje rozpoznávat obsahu hovoru mezi operátorem a zákazníkem, přičemž poskytuje široké využití v oblasti obchodních aktivit.

 

Dalším okruhem bylo představení dalších trendů v oblasti kontaktních center, mezi které se dnes počítá využití IP infrastruktury pro kontaktní centra, samoobslužné hlasové portály a monitorování kvality služeb kontaktního centra. Poslední okruhem byla bezpečnost, kde NextiraOne prezentovala možnosti použití operačního systému OpenBSD jako firewallu v podnikové komunikační infrastruktuře.

Váš názor Další článek: Karneval chystá novinky - telefonování a digitální TV

Témata článku: Bezpečnost, Zajímavý obsah

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší