NextiraOne Czech poskytuje služby podpory pro komunikační infrastrukturu v České televizi

Praha, 8. června 2006 – Společnost NextiraOne Czech, přední poskytovatel komunikačních řešení na českém trhu, dnes oznámila, že bude pro Českou televizi zajišťovat servis aktivních síťových prvků Cisco. Služby NextiraOne Czech poskytnou garanci toho, že kritická technologická infrastruktura České televize bude kdykoliv a za všech okolností připravena podporovat vysílací provoz.
NextiraOne Czech poskytuje služby podpory pro komunikační infrastrukturu v České televizi

NextiraOne Czech je dlouhodobým partnerem České televize v oblasti servisu komunikačních technologií. Vítězství v každoročně vypisovaném výběrovém řízení znamená další prodloužení spolupráce obou subjektů.

 

„Datová komunikační síť představuje v rámci provozu České televize klíčovou část infrastruktury, na jejímž fungování závisí i vlastní vysílání,“ řekl Ivo Deýl, IT manažer, Česká televize. „Společnost NextiraOne Czech jsme zvolili na základě výsledků výběrového řízení, což nám umožní pokračovat v dosavadní spolupráci v oblasti servisu telekomunikačních služeb. Jako Cisco Gold Partner a držitel certifikace ISO 9001 nám NextiraOne může navíc zaručit vysokou kvalitu služeb za přijatelných cenových podmínek.“

 

V rámci kontraktu bude společnost zajišťovat provoz kompletní datové sítě ve studiích České televize v Praze, Brně a Ostravě. Služby podpory zahrnují odstranění poruch do 6  hodin od nahlášení, diagnostiku sítě, konfigurace a konzultační činnost. Servis je prováděn 7 dní v týdnu a 24 hodin hodin denně a jeho obsahem je rovněž poskytování služeb HotLine a HelpDesk a technické vzdělávání pracovníků České televize.

 

NextiraOne Czech je dodavatelem komunikačních řešení v rámci širokého spektra  segmentů, včetně mediálních zákazníků. V oblasti médií se vedle České televize může například pochlubit  dodávkami služeb  do vydavatelských společností Ringier či Economia.

 

O NextiraOne

Společnost NextiraOne poskytuje zákazníkům ucelená komplexní řešení pro vybudování infrastruktury z oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat. NextiraOne poskytuje nejlepší technologie ve své třídě od vedoucích partnerů jako Alcatel, Cisco Systems, Genesys a Nortel Networks. Mezi významné zákazníky společnosti NextiraOne v ČR se řadí ČESKÝ TELECOM, T-Mobile, Eurotel, GTS Novera, ČSOB, Komerční Banka, HVB Bank, Raiffeisen Bank, ŠkoFIN, GE Capital Bank, Allianz, SAZKA, Nestlé, Pražská plynárenská, Metrostav, Moravia IT, BAUHAUS, Ministerstvo vnitra ČR, Škoda Holding, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita Brno, VUT v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další.

Váš názor Další článek: Fujitsu: Padesát 2,5“ pevných disků ve standardní skříni

Témata článku: Česká televize, Allianz, Bauhaus, Cenové spektrum


Určitě si přečtěte

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co nového zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

** K vyčištění disku ve Windows nepotřebujete nástroje třetích stran. ** Postačíte si i s obyčejným nastavením. ** Zvolit si můžete i automatické promazávání dat.

Vladislav Kluska | 21Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch