NextiraOne Czech nabízí v rámci svých IP řešení robustní bezdrátové telefony KIRK

Praha, 8. února 2006 – Společnost NextiraOne Czech, přední dodavatel IP infrastruktur na českém trhu, nyní nabízí zákazníkům v rámci svých IP řešení bezdrátové telefony KIRK. Nabídka takovýchto IP řešení je zaměřena především na společnosti, jejichž personál pracuje v náročných prostředích (např. velká obchodní a skladová centra). Jedním z aktuálních zákazníků NextiraOne využívající IP řešení s telefony KIRK je obchodní centrum BAUHAUS.
NextiraOne Czech nabízí v rámci svých IP řešení robustní bezdrátové telefony KIRK

Pracovníci obchodních center často potřebují ke své činnosti telefony s robustní konstrukcí, odolné proti nárazům a prašnému prostředí s garancí dlouhodobého provozu. Bezdrátové telefony  KIRK jsou velmi odolné; jsou konstruovány tak, aby při běžném zacházení ve skladových prostorách nedošlo k jejich poškození. Navíc se vyznačují velmi dlouhou výdrží bez nutnosti častého dobíjení. Mohou využívat všech IP funkcí díky základnám připojitelným do IP prostředí, kromě obvyklých hlasových funkcí tak dovolují přijímat textové zprávy, upozorňovat na nepřijaté hovory apod..

NextiraOne dodává telefony KIRK zejména ve dvou variantách. KIRK 600 IP je IP systém pro malé a střední objekty. Základna se připojuje k Ethernetu 100/10 Mbit, podporované protokoly jsou Cisco skinny a H.323. KIRK 1500 IP je IP systém pro střední a velké objekty, který splňuje vysoké požadavky na počet uživatelů, pokrytí a kapacitu sítě. IP server se připojuje k Ethernetu 100/10 Mbit, podporované protokoly jsou stejné jako u KIRK 600 IP.

IP telefony KIRK poskytují všechny standardní přínosy vyplývající z používání IP telefonie: úspory nákladů na telekomunikační služby a vyšší komfort při volání. V rámci IP řešení NextiraOne je samozřejmě možno využívat rovněž další typy bezdrátových telefonů (typicky Cisco) určených do běžných kancelářských prostor.

O NextiraOne
Společnost NextiraOne poskytuje zákazníkům ucelená komplexní řešení pro vybudování infrastruktury z oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center a bezpečnosti dat. NextiraOne poskytuje nejlepší technologie ve své třídě od vedoucích partnerů jako Alcatel, Cisco Systems, Genesys a Nortel Networks. Mezi významné zákazníky společnosti NextiraOne v ČR se řadí ČESKÝ TELECOM, T-Mobile, Eurotel, GTS, ČSOB, Komerční Banka, HVB Bank, Raiffeisen Bank, ŠkoFIN, GE Capital Bank, Allianz, SAZKA, Nestlé, Pražská plynárenská, Ministerstvo vnitra ČR, Škoda Holding, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita Brno, VUT v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další.

Témata článku: Allianz, GE, Bezdrátové telefony, Obvyklá funkce, Komerční činnost, Střední třída, Komerční banka, Malý objekt, Nepřijatý hovor, Dobíjení, Běžný hovor, Univerzita

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí