NextiraOne byla certifikována jako zlatý partner společnosti Genesys

Paříž/Praha, 12. prosince 2006 – Společnost NextiraOne oznamuje, že od společnosti Genesys Telecommunications Laboratories získala za úspěšné dlouholeté partnerství zlatou certifikaci.
NextiraOne byla certifikována jako zlatý partner společnosti Genesys

NextiraOne je přední nezávislý integrátor kontaktních center v Evropě a klíčový partner pro technologii kontaktních center společnosti Genesys. Společnost Genesys svým certifikačním programem sleduje vysokou úroveň školení, kvalifikace a špičkové práce resellerů, vývojářů a systémových integrátorů v různých disciplínách. Nejdříve Genesys jmenovala svým nejlepším partnerem společnost NextiraOne pouze pro jižní Evropu, což zahrnuje Francii, Itálii, Portugalsko a Španělsko.

„Náš program zlaté certifikace zaručuje spokojenost zákazníků s vysoce kvalitními implementacemi. Personál společnosti NextiraOne klade důraz na konzistentní a pečlivé implementace u podnikových zákazníků,“ řekl Paul Segre, provozní ředitel společnosti Genesys. „Získání certifikace zlatého partnera vyžaduje důkladné školení a složení náročných zkoušek, takže společnosti NextiraOne k tomuto úspěchu blahopřejeme.“

Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne Europe, řekl: „Je to skvělá zpráva pro organizace po celé Evropě, které chtějí využívat naše mimořádné schopnosti. Poslední dobou se ve světě kontaktních center objevují ohromné obchodní i technologické inovace, k nimž přispívají technologie jako IP nebo SIP. NextiraOne pomáhá firmám spravovat jak jejich existující investice, tak režijní náklady na komunikační řešení, a vytvářet tak měřitelnou obchodní hodnotu.“

NextiraOne se specializuje na plánování a návrh, implementaci, podporu a správu hlasových, datových a konvergovaných komunikačních sítí. Status zlatého partnera získala společnost díky své odbornosti a také úspěchům v prodeji řešení od společnosti Genesys, včetně Genesys Voice Platform (GVP), které je založeno na otevřených standardech a běží na řadovém hardwaru. Více než 40 pracovníků společnosti NextiraOne je vyškoleno a certifikováno jako odborníci pro prodej řešení Genesys GVP. Společnost dodává řešení Genesys ve všech vertikálních odvětvích, ale specializuje se hlavně na veřejný sektor, finanční služby a pojišťovnictví.
 
Pro získání zlaté certifikace musela společnost NextiraOne splnit následující kritéria:
• osvědčená historie implementací u zákazníků za poslední dva roky,
• vysoká spokojenost zákazníků – mezi zákazníky byl proveden průzkum,
• úplný laboratorní systém pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
• kvalitní školení zaměstnanců pro všechny certifikované a podporované produkty Genesys,
• dodržování profesionálních metodik a doporučených postupů poskytování služeb,
• infrastruktura technické podpory, personál a definované postupy.

Partneři se zlatou certifikací získávají za svou odbornost a nasazení možnost používat logo schválené společností Genesys a také prominentní pozici v adresáři partnerů Genesys. Navíc získávají marketingové výhody, technické nástroje a podpůrné služby poskytované pouze zlatým partnerům.

Váš názor | AMD přichází s ATI Catalysty 6.12 pro Windows XP i Vista

Témata článku: Sip, Profesionální nasazení, Technický ředitel, Technologická zkouška, Skvělé řešení, Vysoký prodej

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší