NextiraOne a její strategie pro Microsoft Office Communications Server 2007

NextiraOne a její strategie pro Microsoft Office Communications Server 2007

NextiraOne, celoevropský poskytovatel komunikačních služeb, informuje o své strategii služeb na podporu řešení Microsoft Office Communications Server 2007. NextiraOne bude uživatelům poskytovat, v rámci řešení jednotné komunikace Microsoft, komplexní sadu poradenských
a integračních služeb, včetně služeb zabezpečujících provoz systémů a to prostřednictvím specializovaných servisních týmů v 17-ti evropských zemích.

„Dlouhodobé snahy Microsoftu na poli jednotné komunikace jsou důležité pro trh
i zákazníky a jsme přesvědčeni, že naše partnerská spolupráce je pro společnost NextiraOne významná,“ řekl Rafi Kouyoumdjian, generální ředitel společnosti NextiraOne Europe.

„Spojením řešení Microsoft Office Communications Server 2007 s odbornými službami NextiraOne mohou naši zákazníci realizovat podnikatelské záměry vztahující se k jednotné komunikaci a maximalizovat přínos z dřívějších investic do komunikačních technologií,“ dodal Kouyoumdjian.

„Microsoft s potěšením spolupracuje se společností NextiraOne na zajištění optimalizovaného komunikačního prostředí pro naše zákazníky,“ řekla Kim Akers, ředitelka Unified Communications Group ve společnosti Microsoft Corp. „NextiraOne je aktivní po celé Evropě a má zkušenosti s dodávkami úspěšných produktů a služeb jednotné komunikace. Budeme spolupracovat na zajištění co nejlepších služeb prozákazníky při používání řešení Microsoft Office Communications Server 2007.“

Váš názor Další článek: Nové LCD monitory Acer zaručeně bez vadných bodů

Témata článku: Microsoft, Komunikační prostředí

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší