NETGEAR vyvinul první průmyslové řešení šestipozicového kompaktního síťového úložného zařízení pro malé a střední firmy

NETGEAR vyvinul první průmyslové řešení šestipozicového kompaktního síťového úložného zařízení pro malé a střední firmy

Vysoce výkonná gigabitová desktopová úložná zařízení ReadyNAS Pro umožňují malým a středně velkým společnostem ukládat, chránit a sdílet kritická data; nabízí až 6TB úložný prostor a sadu robustních funkcí, které zajišťují vysokou dostupnost, snadnou obsluhu, rozšiřitelnost a provozní spolehlivost

Společnost NETGEAR, celosvětový dodavatel technologicky pokročilých značkových síťových řešení, dnes ohlásila uvedení prvního průmyslového řešení malého síťového úložného zařízení (NAS) ve stolní variantě se šesti pozicemi. Nová řada produktů NETGEAR ReadyNAS™ Pro zahrnuje modely RNDP6350 (kapacita 1,5 TB), RNDP6310 (3 TB) a RNDP6610 (6 TB) a nabízí prvotřídní výkon, vysokou dostupnost, snadnou obsluhu, rozšiřitelnost a zvýšenou provozuschopnost malým či středním společnostem, v nichž dokážou vytvořit centralizované síťové úložné zařízení až pro 200 uživatelů.

Cenově výhodné a univerzální zařízení ReadyNAS Pro s velmi snadnou instalací a obsluhou nabízí až 6TB síťové úložiště umožňující uživatelům prostřednictvím sítě LAN nebo WAN ukládat, zálohovat a sdílet digitální data, přičemž není problém se současnými přístupy z různých operačních systémů (Windows, Macintosh či Linux).ReadyNAS Pro, nejnovější a nejvýkonnější člen úspěšné rodiny produktů ReadyNAS, podporuje módy RAID 0, 1, 5, 6 a automaticky rozšiřitelný X-RAID2, díky čemuž spolehlivě zajistí robustní ochranu dat v případě selhání jednoho disku. Pro zajištění maximální dostupnosti uložených dat obsahuje ReadyNAS Pro dva redundantní ethernetové porty k ochraně proti případné poruše.

„Úspěšně rostoucí malé a středně velké firmy stojí před mnoha různými výzvami v oblasti ukládání a ochrany kritických dat,“ prohlásil Sam Feng, ředitel produktového marketingu pro síťová úložná zařízení společnosti NETGEAR. „Stále více malých a středně velkých společností si uvědomuje potřebu výkonného řešení, které jim umožní centrálně ukládat, sdílet a chránit obrovské množství kritických firemních dat napříč různými platformami. Zařízení ReadyNAS Pro je navrženo tak, že maximálně respektuje potřeby rostoucích malých a středních firem; toto výkonné síťové úložné zařízení typu vše v jednom nabízí vynikající kombinaci ceny, výkonu a funkcí, která z něj dělá ideální rozšiřitelné síťové úložné zařízení pro rostoucí společnosti.“

Kvalitní a spolehlivé datové úložiště

Gigabitová desktopová úložná zařízení NETGEAR ReadyNAS Pro poskytují malým a středním společnostem vysoce výkonné řešení síťového úložiště se snadnou obsluhou, které uloží a ochrání kritická data. Produkty ReadyNAS Pro nabízí kompaktní desktopovou podobu a lze je osadit až šesti pevnými disky SATA I nebo SATA II v šesti uzamykatelných diskových pozicích, přičemž umožňují i výměnu disků za chodu. Tři USB porty 2.0 navíc umožňují připojení dalších USB disků, tiskáren nebo Wi-Fi zařízení.

ReadyNAS Pro poskytuje robustní ochranu dat a jejich vysokou dostupnost, stejně jako funkce zajištění pro případ selhání – dva redundantní ethernetové porty, podpora RAID 0, 1, 5, 5 plus hot spare (tj. plus rezerva), 6 a patentovaná technologie NETGEAR X-RAID2 umožňující automatické rozšíření svazků. Kromě přehledného grafického webového rozhraní a instalačního průvodce pro snadnou instalaci a nastavení uživatelem obsahuje ReadyNAS Pro rovněž LCD displej, který poskytuje rychlé a intuitivní údaje o stavu systému, nebo funkci aktivního monitorování systému, jež nepřetržitě monitoruje celý systém, sleduje abnormální situace nebo poruchy součástí zařízení a posílá systémové výstrahy e-mailem správci sítě.

Pro NETGEAR ReadyNAS Pro poskytuje výrobce pětiletou záruku na hardware. Předpokládané datum uvedení na trh je v průběhu třetího čtvrtletí roku 2008, cena bude v závislosti na konfiguraci začínat na 2 000 USD.

Váš názor | Centrum přijde s vlastním serverem na způsob YouTube

Témata článku: Hardware, Ideální kombinace, Snadné řešení, Různé systémy, Malé úložiště, Porucha, Různá móda, Ideální případ, Pětiletá záruka, Malý svazek, Malá spolehlivost, Síťová data, Rozšířená záruka, Zařízení, Přehledný průvodce, Malá dostupnost, Pokročilý průvodce, Nejvýkonnější varianta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší