Netgear představuje aplikaci Facebook Wi-Fi

Netgear představuje aplikaci Facebook Wi-Fi

Společnost NETGEAR®, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, oznámila zahájení spolupráce s Facebookem, největší sociální sítí světa. NETGEAR v rámci této spolupráce vyvinul nástroj Facebook Wi-Fi, který umožňuje firmám a obchodníkům zdarma poskytovat internetové připojení svým zákazníkům, pokud se do jejich Wi-Fi sítě přihlásí prostřednictvím stránek na Facebooku.

Facebook Wi-Fi nabízí firmám skvělou možnost, jak rozvíjet užší vztahy se zákazníky a posílat nové nabídky a oznámení přímo na jejich facebookové profily. Pokud firma ve svých kancelářích a pobočkách zprovozní síť Facebook Wi-Fi, jejich zákazníci se k této síti budou moci zdarma připojit bez zadávání hesel či jiných údajů – postačí jim pouze dát „lajk“ firmě na Facebooku.

Aktivace funkce Facebook Wi-Fi je snadná a rychlá, provádí se prostřednictvím administračního rozhraní routerů NETGEAR, dostupného na webu www.routerlogin.net. Nástroj Facebook Wi-Fi je součástí funkcí Guest Networks, tedy Sítí pro návštěvníky. Přehledný návod ke zprovoznění nástroje Facebook Wi-Fi je k dispozici na webu support.netgear.com/facebookwifi.

Firmy mohou z využívání nástroje Facebook Wi-Fi vytěžit řadu zajímavých údajů o svých zákaznících, rozšiřovat jejich databázi a zvýšit viditelnost vlastní značky. Na základě nových dat ze sociálních sítí mohou rovněž provádět hlubší analýzy potřeb zákazníků pro přesnější cílená marketingová rozhodnutí.

Ceny a dostupnost

Utilita NETGEAR Facebook Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech routerech a modem routerech společnosti NETGEAR, podporujících technologii 802.11ac – tedy v přístrojích, které dokážou nabídnout gigabitovou bezdrátovou síť. Jedná se o modem routery D6200B a D6300B, a routery R6100, R6200, R6250, R6300 a R7000. Pro využívání funkce Facebook Wi-Fi je zapotřebí nainstalovat do přístrojů nejnovější verzi firmwaru.

Další článek: Bojíte se dronů s kamerou? Na Kickstarteru se objevil detektor

Témata článku: Wi-Fi, Wi-fi síť, Wi-Fi Router

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší